Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Legszívesebben megírnám neki,...

Legszívesebben megírnám neki, de mégsem?

Figyelt kérdés

Érdemesebb évfolyamtársat egyből randizni hívni, vagy valahogyan a tudtára adni, hogy tetszik nekem? Ha én nem tetszem neki v. nem jönne el a randira, utána hogyan fogunk egymáshoz "viszonyulni"? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Legszívesebben megírnám neki, hogy "tetszel nekem, szeretnélek randira hívni" - de ez persze így túl direkt. Ahhoz meg, hogy beszélgessünk - ritkán látjuk egymást.


2013. okt. 17. 16:36
 1/7 NyolcOne9 ***** válasza:
Én is sokat hezitáltam ilyen okból. Végül gyáva voltam, de nem is lett így kellemetlenség.
2013. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valósuljon meg a ritka alkalom, találkozzatok, és úgy közöld vele emezt :D
2013. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légy már férfi.
2013. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: hogyan legyek férfi?
2013. okt. 17. 18:56
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne írj neki, az elég gyáva megoldás. Inkább tegyél róla, hogy ne csak ritkán lássátok egymást. Beszélgess vele, utána rá fogsz jönni, hogyan tovább.
2013. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, mi a hobbija mit szeret. Ne hagyjátok kihalni a beszélgetést, így közelebbről is megismered. Majd érezni fogod egy idő után hogy bevallhatod neki. Ezt hívják szerelem vallásnak. Mond neki előtte hogy örülnél ha nem mondaná el senkinek amit most mondasz neki. Egyáltalán nem égő ha bevallod neki mit érzel iránta. Még örül is neki hogy tetszik valakinek:). Sok sikert, és ha van még kérdésed nyugodtan írj rám privátban;)
2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Facebookra gondoltam:)
2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!