Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsak meg egy fiút...

Hogyan szólítsak meg egy fiút aki nagyon tetszik ha szégyenlő vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliba aki nagyon tetszik mert ő olyan igazi férfias vagy, hogy írjam rengeteget sportol focizik,boxol,úszik...ő egy igazi társasági ember mindenki szereti őt sokat segít az embereknek. Nekem nagyon tetszik és mindíg rá gondolok. Lehet, hogy én is tetszek neki mert mikor meglát akkor mindíg rámmosolyog. És volt, hogy 1x visszafordult utánnam. 19/L

2014. márc. 1. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ebből nem fogunk tudni neked konkrét tippet adni, hogy szólítsd le. de általánosságban elmondható, hogy csak lazán. szia, mi újság?... aztán mindig lesz valahogy:)
2014. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az tök jó ha kedves fiú és vissza nézett! :D :D hát mosolyogj rá és majd talán valahogy baráti társaságba keveredtek akkor úgyis mindenképp mindenki fog beszélgetni :) :)
2014. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!