Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt aki tetszik illetve miről beszélgesek vele?

Figyelt kérdés
Nem egy konkrét lányra gondolOk csak úgy általánoságba mivel nem is vagyok túl bátor. 16/f (még nem volt barátnőm)
2011. aug. 18. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz elmagyarázni mert ez helyzettől függ. Ha egy olyan lányt akarsz megszólítani akinek tetszel akkor nem lesz nehéz dolgod. Csak egy kérésem van...hagyd az olyan szöveget hogy "jaj de szép vagy" meg a "jó a segged" Ezenkívül ha csak elkezdesz vele beszélgetni már gördülni fognak a dolgok. Nekem bejött az technika, hogy ismerkedés alkalmával magamról semmit nem mondok és csak kérdezek kérdezek kérdezek. A lányok szeretnek beszélni így megadhatod az alkalmat. Nem tudom neked be fog e jönni, de nekem nagyon is bejött. Sok sikert... :)
2011. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az utcán szeretnél leszólítani vkit, akkor bejöhet az a szöveg is, h: "A közelben laksz?" Ha igent mond, akkor megkérheted, hogy vezessen körbe a városon, vigyen be a legjobb fagyizóba, aztán igyatok meg vhol egy kávét... Aztán a végén mikor búcsúzkodtok, akkor megkérdezheted tőle, h nem lenne e kedve talizni legközelebb is?! :)
2011. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Többiek már jól leírták. Ez e lényeg Bátorság, menj oda és ne legyél bunkó.


Szituáció adja mit kérdezz és mondj. Nem kell erőltetni, vicceskedni első alkalommal, inkább legyél komoly mint aki tényleg meg akarja ismerni és nem csak megdugni.


Csakis a jó oldalát nézd! mi történhet ha odalépsz valakihez?

A, elkezd veled beszélgetni - legjobb eset, továbbviheted a beszélgetést


B, elutasító lesz - legrosszabb eset, de legalább nem pazarolja az idődet meg a pénzedet.


x - nem fog sem felpofozni, sem jelenetet rendezni, sem elküldeni melegebb éghajlatra. Kár ezen agyalnod. Persze ha bunkó módon mész oda, akkor megeshet. De gondolom nem vagy bátor, így nem lesz ilyen szitu.

2011. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!