Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni ilyen...

Hol tudnék ismerkedni ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés
Normális, ad magára, nem flegma, nem cigizik, van életcélja stb. Hol lehet ilyen lányokat találni?
2014. febr. 26. 20:27
1 2
 11/14 ASOT ***** válasza:
Én szeretlek 10-eske! :)
2014. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ohohohoo milyen vicces lesz,ha majd beleszeretsz egy flegma,dohányzó lányba:))) amugy olyan lányokat bárhol lehet találni,akik ilyennek mondják magukat
2014. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normálisnak tartom magam. Adok magamra, nem vagyok flegma sem És van életcélom! De havonta 1-2 szál cigit elszívok. Nem értem miért olyan nagy probléma ez. Pezsgőt sem lehet inni ünnepkor mert az már undorító alkoholizmus. Vígjátékot sem lehet nézni mert szórakoztató? Minden undorító ami kicsit is élvezhető?
2014. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
10-es vagyok és nem dohányzok te agyon iskolázott tanuljál meg olvasni!!!és 11-es hát köszike:))
2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!