Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így ha...

Miért viselkedik így ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki állandóan flörtöl velem. Ha megjelenek folyton elpirul, zavarban van, érdeklődik felőlem és nagyon segítőkész, de van barátnője. Nem értem akkor miért viselkedik így velem szemben.

2014. febr. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex!
2014. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan srác szerintem :D
2014. febr. 25. 17:27
 3/8 anonim válasza:

"van egy srác"...egy srác....srác.....srác..........srác..................srác...................

már meg is válaszoltad :D

2014. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez így olyan rossz. Nem is adok neki jeleket épp ezért mert foglalt. Pedig helyes :D
2014. febr. 25. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:

suli/munkahely? :D vagy honnan ismered, esetleg régóta barátok vagytok? mert ez sem mindegyD:

amúgy amíg ő nem lép én nem rondítanék bele más kapcsolatába..:/ gondolj bele a lánynak hogy esne

2014. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan régen jött át a mi sulinkba.:)

Nem, természetesen én sem szeretnék beleavatkozni a kapcsolatukba. Próbálok közömbös maradni. Csak folyamatosan a kedvemben jár meg ilyesmi. Nehéz dolog ez:D

2014. febr. 25. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
hát tudod az egyenes út a legjobb, de addig ne beszélgess el vele erről, amíg teljes mértékben biztos nem leszel abban, hogy többet érez. :D ha pl elhív randira, vagy bepróbálkozik én a helyedben rákérdeznék hogy ez akkor most mi, ha van barátnője... egyébként sok sikert! :)
2014. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :) Aranyos vagy.
2014. febr. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!