Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mond ilyeneket és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket és viselkedik így, ha barátnője van és nem is kellek neki?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel szombat esténként szoktam találkozni, amikor a barátaimmal vagyok vagy a városban, vagy buliban. Már az első találkozásunknál látszott rajta, hogy bejövök neki (volt egy 5 perc h kettesben tudtunk beszélgetni és akkor mondta h csini vagyok meg ilyenek), és akkor gondoltam, hogy lehet hogy összejöhetnénk...mert még 1 pasim se volt, de vele nincs semmi gáz: jó fej,udvarias,vicces és jól is néz ki. Aztán amikor bejelölt Facebookon, akkor láttam, hogy barátnője van, mégpedig 1 éve. Másodszorra amikor találkoztunk megpróbáltam csak barátként viselkedni vele, de olyanokat csinál h "ülj mellém" és akkor megsimogatja a lábam aztán elveszi a kezét és ennyi. Vagy mosolyog, úgy köszön el hogy ölelésnél megsimogatja a hátam stb. De miért teszi ezt ha barátnője van 1 éve, és nem fog szakítani vele...?

Elég sz@r mert én meg kezdek beleszeretni.

16/L


2012. ápr. 29. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Lehet csak ilyen az alap természete. Kedves, bókol, udvarias...te meg ezt a kedvességet félreérted. Próbáld tisztázni vele hogy ő akar tőled valamit, vagy mi van.
2012. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az előttem szólónak van igaza, de az sincs kizárva, hogy egy balf*sz, és mindenhol minden lánnyal ezt csinálja. Azért óvatosan, ne szeress bele mert nagyot koppanhatsz. Ha még szakít is a barátnőjével miattad, nem idegesítene a tudat, hogy amikor elmegy valahova szórakozni nélküled más lányokkal is eljátssza azt amit veled?!
2012. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. találkozásnál hogy vetted észre hogy bejössz neki ?
2012. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

úgy hogy folyton nézett és mosolygott, meg amikor társaságban beszélgettünk sokat kérdezgetett tőlem. pedig én amikor először találkozok idegenekkel elég szűkszavú vagyok de ő ezt "ledöntötte" és csomót beszéltünk ott a többiek előtt.

valamiért úgy gondolom a 2. válaszolónak lesz igaza..! hogy mindenkivel ilyen lehet :/ mert nem tudom miért lennék olyan különleges h csak velem viselkedjen így.

2012. ápr. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!