Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek fel fedjem magam?

Szerintetek fel fedjem magam?

Figyelt kérdés
Nemrég a raktáros meló helyemre jött egy új arc eleinte nem igazán vettem róla tudomást és inkább kerültem mert sajna elég vonzó megjelenésű fickó és külsőre is az esetem ezeket jobban szeretem elkerülni.Viszonylag majdnem egy munka területen dolgozunk 10,20 méterrel odébb melózik tőlem k.b és észrevettem ,h elég sokszor figyelget gátlástalanul vagy ha odanézek épp akkor fordul el stb..Most ott tartunk ,h nem rég megkérte a műszakvezetőt ,h velem legyen beosztva lol :/Kapásból elkezdett ismerkedni stb.. és elmondta ,h már az elején is nézegetett ,h én biztos jó arc lehetek meg én vagyok neki a legszimpatikusabb az egész munka helyen és ,h milyen jó ,h sikerült megoldania ,h velem van mintsem az előző arcal akivel nem is tudott nagyon beszélgetni,haverkodni mert nem az ő világa. Beszélgettünk és nem tévedett tényleg eléggé egy hullám hosszon vagyunk ez mind nagyon jó mert közbe az is kiderült ,h tényleg nagyon közel áll a személyisége hozzám és k.b ilyen embert keresek ,de már nem akarok vele bratyizni mert kezdem nagyon megkedvelni gondolom már kiderült ,h meleg vagyok igen.Kezd felkúrni ,h így alakult mert nagyon szerettem volna őt elkerülni és hanyagolni pontosan emiatt amit most érzek és megfordult a fejemben ,h mi lenne ha közölném vele ,h meleg vagyok szerintem nem sülne el jól mert nagyon kicsi az esélye ,h ő is az vagy bi ,de már az agyamra megy nagyon.Folyton keresi a társaságomat hamar elmegy vele a meló mert kurv* jókat dumálunk. Már melón kívül is akar találkozni. Együtt megyünk ebédelni.Néha valameddig eldob kocsival szoal kezd belőle sok lenni mert ha így megy tovább nagyon belefogok zúgni visszafordíthatatlanul most még kezelhető a szitu. Mi legyen ? ha legalább elmondom neki ,h mi van akkor legalább békén hagy?

2014. febr. 25. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem mondd el...

Ha ő nem az akk legalább békén hagy...

Ha ő is az akkor meg akármi lehet belőle...

2014. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom ilyet még sosem éreztem mert az full baromság ,h a melegek megtudják ítélni ,h ki meleg vagy bi..

De vele már volt egy két szituáció ami nekem nagyon úgy jött le ,h olyan mintha tetszenék neki 1,2 nézése illetve puhatolózó félreérthető kérdése már volt pl az öltözőben is eléggé végig hesszelt láttam a szemem sarkából,de van barátnője persze attól még bi simán lehet ,de valószínűleg csak be beszélem ezeket magamnak mert nagyon erre vágyom és ezek még nem 100% bizonyítékok.

2014. febr. 25. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos kinosnak erzed, hogy eleg sokat veszithetsz ha felfeded magad es o nem jol reagal. Kiderulhet a munkahelyeden, lenezhetnek stb. De ha belegondolsz es ez igy folytatodik, elobb utobb fel kell fedned magad, minel tovabb huzod annal inkabb kinkeservesebb lesz.Te mar most bele vagy zugva, csak a kovetkezmenyektol felve amitod magad, hogy ez meg visszafordithato.Vagy szenvedsz csendben amig a szerelem elmulik benned, amik evek is lehetnek, vagy utanad a vizozon es elmondod neki, h orulsz a baratsaganak, de hogy ez oszinten tudjon folytatodni tovabb bevallod, hogy te a fiukat szereted. Nem kell egybol kitatlani hogy pont ot, csak ugy altalanossagban. Ennyi sokk eleg neki elsore, nem kell tetezni, hogy o jon be. Ha erre jol reagal ki tudja mi lehet belole.
2014. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, elmondtad? Mindenkepp ird meg hogy alakulnak a dolgaid, nem az informacioehes pletyak kivancsisag hajt, hanem mert tenyleg erdekel mi lett ebbol a baratsagbol!
2014. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!