Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem magam egy rakás...

Miért érzem magam egy rakás senkinek, pusztán azért, mert ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Nem egy lány mondta már, hogy ronda vagyok vagy adott oylan jeleket, mintha én valami undorítós szörnyszülött lennék. Aztán az évek alatt teljesen magamba forduló, szorongásos, félénk srác lettem. Nem szeretek már utcára sem kimenni, mert tudom, hogy jön előre az érzés, hogy olyan kis gyenge, semmi vagyok, kis ronda, noymi, akit mindnek rondának lát és ilyen gondolatok is villannak be, ha egy ember rám néz. Mivel nem is alaptalan, hiszen nagyon sok lány tartott már rondának, így érthető, ha nem is akarok már barátnőt, amúgy sem hiszem, hogy van rendes lány. Hiszen olyan sok lány bántott már pusztán a külső adottságaim miatt, amiről nem is tehetek. Nem tehetek róla, hogy torz az arcszerkezetem, hatalmas, vaskos orr, apró, nyomott fej, elálló fülek, aszimmetrikus arc, ijesztő europid, fehér bőröm is van, ami megint nem nyerő manapság. Az álommagasságot és tömeget sem érem el, amire a lányok vágynak. Szóval minden megvan, amitől egy undorító kis semminek érezhetem magam és éreztették is már velem, főleg lányok. Nem érdekel, hogy nem kellek egy lánynak sem, mert nekem sem kellenek ők, mert rájötem a személyiségük miatt hiába vonzóak külsőre, nekem sosem kellenek, de olyan lány sem kéne, aki nem vonzó külsőre, de személyisége jó. Ez nem működik, értem én, hogy ezért nem kellek sosem egy lánynak sem. Csak szeretném, ha eltűnnék ezek a nyomasztó, szorongást kiváltó érzések és én is normális, boldog ember lehetnék, egyedül, prostizva élve. Szeretném, ha nem érezném magasabbrendűnek a lányt, csak, mert szép magamhoz képest, csak, mert ronda vagyok. Ez egy példa, de vannak a menő páwa fiúk, azok mellett is szomorú leszek és senkinek érzem magam, meg jön a sok gondolat, hogy ezek bármelyik vonzó lányt megkaphatják, akárcsak a magas, kigyúrt hapsik.
2014. febr. 18. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"ijesztő europid, fehér bőröm is van"


Ez az a rész, amelynek olvasása közben kijött az orromon a tea. Nem merem tovább olvasni, sajnálom! :'D

2014. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
oké hogy nagy a gyik szerver,de akkor is minek foglalja az ilyen kérdés a helyet.
2014. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jót érzel kérdező? :o
2014. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I.Love.Myself ***** válasza:

Atyaúristen de utálom az olyan embereket akik csúnyának tartják magukat e nem tesznek ellene semmit. KÖNYÖRGÖM,ha egy srácnak van stílusa (és nem a páwa stílus mert attól hányni tudok) hanem itt van ő pl:

[link]

Nincs különösebben szép arca (ismerem hidd el hogy annyira nem helyes) de van egy határozottan jó stílusa,mellé jófej és így engem nem érdekel hogy nincs szép arca. És mielőtt azzal jönnél,hogy ez a stílus drága,hát nem. Rendelj e-bayen hamisított vans cipőt,supreme sapit,senki sem fog rájönni hogy hamis. Csak szedd össze magad egy kicsit! Egy önbizalomhiányos srácra nemfog senki felfigyelni..

2014. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Annyira ocsmány vagyok, hogy egyetlen egy lány sem áll szóba velem, csak lerondázni tudnak. Amúgy meg a torz arcszerkezeten és az alacsonyságon nem lehet változtatni, az ellen nem lehet mit tenni.
2014. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es, látod erről beszélek, nektek lányoknak még egy tök normális arcvonású fiú is rondának számít...

Ha ő rá azt mondod, hogy szerinted nem helyes, akkor rám inkább el sem képzelem mit mondanál.

2014. febr. 19. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:
a világot magad körül TE alakítod. AMit hiszel, az történik. S hiszed, hogy ronda vagy, ezért......... ezért valóban az vagy.
2014. febr. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!