Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a filmekben...

Miért van az, hogy a filmekben a csajok mindig küldik a jeleket a fiúknak, kacérkodnak a srácokkal?

Figyelt kérdés
Én még soha nem tapasztaltam ilyet pedig nagyon figyelek és rengeteg csajnál próbálkoztam már, vagy a valóságban a csajok ennyire közömbösek a fiúk iránt és a filmek hazudnak?

2014. febr. 23. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a filmek pont arról szülnak, ami a valóságban nincs, vagy csak nagyon riktán... szóval?
2014. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az miért van, hogy a filmekben vannak szuperhősök, de a valóságban még egyel sem találkoztam ?
2014. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tehát akkor a csajok tök érzéketlenek a valóságban a srácok iránt és soha semmi jelét nem mutatják az érdeklődésnek, nem is érdeklődnek?
2014. febr. 23. 20:41
 4/11 Moszuke ***** válasza:

érdeklődnek és mutatják a jeleket, de olyan módon amire mi kb vakok vagyunk.

a filmekben látványos és nevetséges "jeleket" küldözgetnek.

2014. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de én kb az összes olyan csajnál bepróbálkozom aki tetszik nekem és mégis semmi jelét nem látom annak h vonzalmat ébresztenék bennük és eddig mindig nemet is mondtak
2014. febr. 23. 20:45
 6/11 piriiiiii ***** válasza:

Nem, csak a valóság a VALÓSÁG, a film meg egy kitalált történet. A valóságban minden sokkal keményebb és igazibb, és félő, hogy a valóságban elrontott dolgok nem mindig végződnek happy enddel. Egy szó, mint száz, bátortalanok és bizonytalanok a lányok ilyen esetben.

Vannak nagyon jó filmek, és nagyon szeretem a filmeket, és vannak filmek, amik a valóságot mutatják be, de NE a filmek által nézd a világot!

2014. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piriiiiii ***** válasza:
Hát, akkor lehet, hogy Veled van a gond, bocsi... :(
2014. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 laci911 ***** válasza:
Ami afilmekben van van valóság alapja , tehát szép embereket hamarabb észreveszik . Tehát a nők adnak jeleket de csak azoknak akik vonzónak tartanak . Gondolom te nem tartod magad annak és ez ki úl az arcodon . Én ezt úgy mondom , hogy volt nem egy csaj aki adta a jeleket de nem akartam észrevenni , gondolom azért mert nem hittem el pedig volt olyan csaj aki jól nézzet ki és nem vettem komolyan . Tehát vannak csak figyelni kell .
2014. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tartom magam nem vonzónak csak fura h tudom mik ezek a jelek, nagyon jó emberismerő vagyok mindent nagyon hamar megérzek, apró mozdulatokból tudom mit akar a másik de a vonzalom jeleit soha nem látom azokon a csajokon akiknél bepróbálkozom
2014. febr. 23. 20:53
 10/11 anonim válasza:

Sőt a filmekben általában a pasik kezdeményeznek, a valóságban meg nagy részük oda se mer menni egy lányhoz, szóval ne a filmekből indulj.

Persze adunk jeleket, pl.: rád mosolygunk, nevetünk a béna vicceidet is, stb. De nem dobáljuk a hajunkat mint egy idióta, nem lessük minden mozdulatod, nem megyünk el előtted hatszázszor segg riszálva, stb. Jó eléggé sarkítottam, de remélem, érthető azért.

Szóval: Mosolyogj a lányra, aki tetszik, ha bejössz neki vissza fog rád mosolyogni, a szemedbe néz, ha átható a pillantásod, akár el is pirul és lesüti a szemét, de ha csak visszamosolyog akkor is menj nyugodtan és beszélgess vele.

2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!