Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen beeszerettem az...

Teljesen beeszerettem az egyik fiúba a sulinkbó, hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Két évvel nagyobb nálam,népszerű és igazi "rosszfiú".Nem igazán szoktunk találkozni,de ha igen,akkor is csak köszönünk egymásnak,semmi több.Tudom,hogy kéne vele beszélgessek,de annyira fura enne így egyből...és annyira féek.Viszont nagyon,szinte már betegesen kell nekem.Kérlek segítsetek!

2014. febr. 22. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg írni inkább.;)
2014. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sulinkbó xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
2014. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy "vigyázz mit kívánsz!". Lehet, hogy a srác közel sem olyan főnyeremény mint amilyennek gondolod.

Csak a nők agyi prefrontális kérge által okozott vágyódás a domináns hím után.

Úgy tudod meghódítani, hogy sokat vagy a közelében, mosolyogsz rá, néha megérinted vagy kérdezel tőle valamit és ok nélkül bemész a személyes terébe. Akkor pedig megfarkal, te pofára esel és remélem mindenki happy lesz.

2014. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mászd meg (ajánlok hozzáhegymászó felszerelést)
2014. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Suli Wc, Szertár --> Pár ruhát le --> A többi magától megy, és már a tiéd is :'D
2014. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!