Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Titeket taszít az, ha...

Pasik! Titeket taszít az, ha egy nő divatosan öltözködik és nem teljesen természetes (pl: van rajta egy diszkrét smink, vagy festett a haja)? Inkább a teljesen természetes és minimalistább lányok jönnek be nektek? Indokoljatok is!

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nő úgy nézzek ki,ahogy magának tettszik! Igen,persze nagyon szépek azok a lányok,akik minden smink,és kellék nélkül elámítják a közönséget! Imádom őket..DE nem mérvadó,ők is sminkelnek,hogy még szebbnek látszanak! Összefoglalva,egyik sem taszít,de azért a sminket nevigyék túlzásba,az nagyonronda tud lenni...brrr :/
2014. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább ad magára nekem ez esne legalább belőle, bár az annyira nem lenne jó, hogy másoknak akarna ezzel megfelelni.. De én nem vagyok előítéletes szóval szerintem jó dolog..
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és az öltözködés! Szeretem ha a nő nő marad,tehát öltözzök nőiesen egyértelmű! De vadító tud lenni,a sportos öltözet is,ha persze megvan a megfelelő alak is hozzá :)
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Legyen természetes a lány/nő! hisz egyszer ugyis kiderül a csalás és az nagyon kiábrándító.
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]



tapasztalataim alapján ezt már nem szeretik a férfiak :DDD

2014. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Kizárólag a természetes szépségek jönnek be, esetleg a szem körül valami enyhe sminkkel:

[link]

2014. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha divatosan öltözködik az nem gond, ellenben ha kirívó, qrvás az öltözete az nem tetszik. Persze, hangsúlyozza ki a kerek popsit és ne rejtse el a szép melleket se, de valahogy meg kell találni az aranyközép utat. A sminkkel és a hajjal is ugyan ez a helyzet. Nincs gond a műszempillával, sem a gyűrűzött hajjal egész addig, amíg át nem lépi azt a bizonyos határt, mikor már természetellenesen hat és inkább valamiféle maskarának tűnik.
2014. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nem túlzó, nem vakolat jellegű smink, hajfestés nem ciki. A divatos öltözködés sem, hacsak nem az egyre másra "k*rvásodó" divatról beszélünk, hogy minél kihívóbb, szexibb legyen. Pl. extrém feszes cicanacik amik szinte már harisnyának hatnak szoknya nélkül és társai.
2014. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy nézz ki ahogy a legjobban érzed magad. Most hiába írjuk azt, hogy menj ki az utcára full smink nélkül, hajvasalás nélküli hajjal, mert az úgy természetes, ha nem érzed magad jól akkor eleve felejtős az egész.
2014. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért taszítana? Inkább pont hogy vonzó sztem... persze ha ért hozzá és ízlésesen öltözködik, sminkel, frizura... az sokat dob az összképen.

Sosem értettem a férfitársaim nyavajgását a természetesség miatt! Ez már a 21. század nem a középkor, nem értem miért olyan nagy dolog ha valaki befesti a haját?

Persze van egy határ, ami már sok, de hát ezt a nagy többség akinek van mémi ízlése úgyis érzi. A vakolatra kikent, full műhatású cicababákra gondolok. Az már nekem se jön be.

De mondjuk ott van az is, hogy a "természetes" (legalábbis magukat annak mondó) lányok nagy többsége pattanásos, karikás a szeme, fakó az arca, zsíros a haja, és nagymammer pulcsikban jár... ez lenne a természetes? Sztem az emberek csak az igénytelenségüket palástolják ezzel a természetesség dumával.

Szóval, nem, nem taszít, és hát akit taszít, az nekem egy kicsit fura, inkább sztem a tini korosztályra jellemző h nyavalyognak h a csajuk sminkel, dehát mindenkinek más az ízlése.


22/F

2014. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!