Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudom, hogy már kérdezték, de...

Tudom, hogy már kérdezték, de van totál, teljesen, midenhogy ingyenes társkereső webfelület?

Figyelt kérdés

Olyan ahhol a regisztráció, a keresés, az üzenetküldés, a kontaktfelvétel, az adatlapok megtekintése is, mindazegyben ingyenes egytől-egyig?!


Olyanokat keresek amik tényleg INGYENESek, lehetőleg olyan írjon aki regisztrált már (valaha) ilyen ingyenes társkereső oldalra, mert az tapasztalatból tud írni!

Szeretnék neten ismerkedni, de eddig ahova regisztráltam az üzenetküldés mindenhol előfizetésbe került és akkor miért írják azt hogy ingyenes?


2014. febr. 15. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináljunk egyet. Van itt még valaki, aki tud programozni, vagy legalább a szerver bérlésére van pénze?
2014. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.parom.hu /itt minden hónapban 7 levelet küldhetsz ingyen, mindenki adatlapját megnézheted/

www.love.hu /itt annyi levelet írsz, amennyit csak akarsz, és sok adatlapot meg tudsz nyitni/ én elvagyok velük, és egyikért sem fizetek...az elittárs viszont őrületes kamu...nem ajánlom...

2014. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Badoo is ingyenes, és részben társkereső is.
2014. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tinirandi.hu

randiapro.hu

2014. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló:


A Love.hu-n nem korlátlan az üzenetküldés, naponta csak 3-t küldhetsz, régebben egyet lehetett csak.

2014. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést ha félrevezettem valakit, valószínűleg így van, az viszont tuti, hogy annak aki neked ír, korlátlan mennyiségben válaszolhatsz...:)


/2. voltam/

2014. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igaz :)
2014. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!