Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miért szórakoznak a...

A nők miért szórakoznak a férfiakkal a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Már a sokadik eset, hogy 2-3 hétig levelezek valakivel, mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak, majd amikor találkozóra hívnám az illetőt, akkor egyszerűen nem ír vissza. A mostani eset azért furcsa, mert a lány (28 éves, tehát nem tiniről van szó) azért napi kétszer ránéz a profilomra, de nem válaszol. Ilyesféle átnézés a másikon élőben azért ritka, őszintén szólva nem is értem mi lehet a gond, új képet nem tettem fel, sértő szöveget egészen biztosan nem írtam...

2014. febr. 8. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem nő. Sok férfi regisztrál nőként, és játszadozik, hogy r*h*dn*n*k meg...
2014. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
No és aki fent van Facebookon is, mint nő? Aki elmesélte már az egész élettörténetét, kapcsolatait, örömét-bánatát, szokásait, hibáit, erényeit, hobbijait, az nem hinném, hogy férfi lenne. Kinek van ereje egy hónapon át 2-3 naponta több oldalas leveleket írni pusztán szórakozásból? Ráadásul meg lehet azt érezni, ha nem nő ír, teljesen máshogy fogalmaz egy férfi.
2014. febr. 8. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
mert megtehetik
2014. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nők rengeteg levelet kapnak egy ilyen oldalon, és elkezdenek 20-30-ra válaszolgatni és találkozgatni, lehet közben összejött valakivel, de téged még tallonba tartogat, megvárja hogy mire alakul még akivel elkezdett találkozgatni. Elég lutri az ilyen társkeresős oldal, de végülis probálkozni lehet vele.. De ez csak az én véleményem, azt lehet egész másképpen müködik az egész. 20L
2014. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha mással is levelezett, akkor naponta 4-5 oldalakat írogatott! Ez kicsit sok lenne, nem regényírókkal ismerkedtem. Másrészt meg ha van már valakije, akkor miért nézeget és miért nem törli magát az oldalról a csudába? Vagy írhatna valami kétsoros kamulevelet arról, hogy "nem jövök be".
2014. febr. 8. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki tudja . Sok oka lehet . Azt ,hogy mi a gondja csak ő tudja ,de lehet ,hogy ő sem .
2014. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdező, ugy szokták a lányok, hogy megirják 1x és utána csak beszerkesztik..azért nem küldhetet még el, mivel még nem biztos, hogy annál marad akivel épp most találkozgat, még bizonytalan, ezért még megtart téged is, meg még lehet jópárat.
2014. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fernando_09 ***** válasza:

Azért van, mert olyan dolgokról beszélsz vele, amiről mindenki más, senkit nem érdekel, hogy mi történt vele a multban, és őt sem érdekli, az exeid, ha leirod az "önéletrajzod" szintén nagy hiba, mindent tudni fog rólad, és egyszerüen nem fogod annyira érdekelni, hogy találkozzon veled, és csak egy olyan srác vagy, akivel neten jól elbeszélget unalmában, esetleg elsirja panaszait... magyarul szexelni soha nem fog veled.


Legközelebb érdekes dolgokról beszélj vele, mint pl a szex, hidd el nagy eredményt lehet elérni vele, még ha épp nem is hiszed el, az élettörténeted nem érdekel senkit, még ha kérdi akkor se, az csak egy becsapás.

2014. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok dologról beszélgettünk, nemcsak átlagosokról, ebben intimebb témák is benne voltak, de az élettörténet és az egyéb élmények is.
2014. febr. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!