Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet kiszűrni az olyan...

Hogy lehet kiszűrni az olyan embereket akik csak szórakoznak velünk és csak le akarnak fektetni?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom, hogy egy fiú komolyan akar tőlem valamit vagy csak megjátssza magát végig, hogy lefektethessen?


Vannak olyan fiúk akik képesek hónapokig is húzni egy lány agyát, eljátsszák, hogy mennyire bejön nekik a lány, de mindezt csak a szexért csinálják?


Az ilyen fiúktól kérdezem, hogy mennyi időt fektetnének bele egy ilyen udvarlásba ha csak le akarnának feküdni a lánnyal?


2014. jan. 14. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:

2 hét :)


Ha ennyi idő alatt nem, akkor soha nem kapom meg 1-2 éjszakára:)

2014. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónap. Ennyi ideig tudom tettetni a komoly szándékú férfiút. Ha ezalatt nem fekszek le vele akkor továbbállok. Más lányokat néhány nap/néhány hét alatt meg lehet fektetni.
2014. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ilyenkor normálisan elviszitek a lányt randira meg ilyenek?


#2 És ha neked sikerül lefektetni a lányt, akkor utána kész vége, többet nem akarsz tőle, lekoptatod vagy azért elgondolkodsz a kapcsolat lehetőségén?

2014. jan. 14. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Igen, abszolút normálisan udvarlok a lánynak , de ezt a szót nem szeretem használni, mert régimódinak hangzik én viszont adaptálódok, vagyis a lánhoz alkalmazkodok, hogyan tudunk gyorabban haladni.


Ha pedig silerült megfektetni, akkor nem dobom, maradok vele amíg meg nem unom. Eddig sajnos mindig bekövetkezett, max 1 éven belül. Pedig nem bánnám ha találnék egy olyat aki mellett nem jön meg a kedvem újabb lányokhoz :(

2014. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ilyen fiúval ismerkedek most amilyen te vagy... :/
2014. jan. 14. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért a többségnél ez nem úgy működik ám, hogy a srác kitalálja, hogy: na, ezt a csajt megfektetem, ha addig élek is, aztán dobom!

Ugyanúgy, ahogy a lányok is, ismerkednek, figyelik a másik tulajdonságait, hogy viselkedik bizonyos helyzetekben, jól érzik-e magukat egymás társaságában, és a sok különböző tényező közül egy (nagyon fontos!) az is, hogy milyen az ágyban. Ha valami nem stimmel (pl. a csaj hisztis, unalmas, prűd), akkor úgysem lesz belőle kapcsolat. De ha minden stimmel, még akkor is simán lehet, hogy az ágyban dől el, hogy nem lesz folytatás (mondjuk mert a csaj egy darab fa... egy pasi sem szeretne hosszú távon egy fadarabot!)

2014. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ilyet én is tudok kérdezni.hogyan lehet kiszűrni a nők közül azt amelyik csak szórakozik meg az egóját fényezi,kihasznál másokat stb?ti sem vagytok ám szentek. én senkit nem akarok csak lefektetni de láss csodát komoly kapcsolatom sem volt még.minden állítólag normális lány normális srácot akar amikor meg ott van vki aki normális máris nem kell.úgyanúgy viselkednek mint az összes többi nő.biztos a férfiak között is van ilyen de ne általánosítsunk már amikor a nőknek is minden addig kell amíg meg nem kapják.tisztelet a kivételnek.5év tapasztalatából beszélek.
2014. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kizcar válasza:

szerintem egy kapcsolat olyan mint egy üzlet. benne van a kockázat.

a kérdés, hogy mered e vállalni.

azt gondolom érzed, ha egy ember jól érzi magát veled, és azt is, hogy nem akar egyből ledönteni, türelmes.


és mondjuk 2 hónap után eljön a dicsőséges alkalom.


utána eldől minden. ha eldob magától. kérdezz rá miért.

ha nem ad érdemes választ, akkor csak arra ment ki a játék amire kérdeztél.

ha igen, akkor kérdezz rá a szexre. nem találtál benne jónak?

ha válaszol, akkor beszéld meg vele, hogy egy könyvet nem lehet megítélni csupán a borítójáról.

legközelebb javíthattok a dolgon.


de ez az egész szerintem egy elkerülhetetlen rizikó, kockázat.

egy türelmes embernél vagy vállalod, és buksz vagy nyersz.

vagy nem vállalod és szinte csak buksz.

szerencsés esetben aids et meg minden ilyen szarságot kivéve.

tehát csak akkor nyersz a kockázat be nem vállalásával, ha mondjuk épp nemi beteg volt az illető, de mivel nem mentél bele, így nem lett bajod.

na mindegy......érted

2021. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!