Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki tényleg társat keres és nem csak a buli, a drogok, meg a sok értelmetlen dolog érdekli?

Figyelt kérdés

Értelmetlen dolgok alatt értem pl.:agymosó tv műsorok, minden hétvégén berúgás stb. Olyan lányt keresek, aki nem bújik ágyba fűvel-fával, tényleg tud szeretni és tervei vannak a jövővel kapcsolatban, és tényleg érdeklik a belső értékek is. Tele van minden, felszines, lányokkal, akik csak a javakra, meg a rangra buknak. Tisztelet a maroknyi kivételnek.

21F


2014. febr. 21. 23:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm :) kedves kérdező
2014. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

És te miért nem találtál eddig egy magadhoz hasonlót?

Tény, hogy e világban más értékrendek uralkodnak és elég fájdalmas dolog ez. Én azt hiszem nem merek bízni ezek után a férfiakban...Minden múló...

2014. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

itt biztos nincs, de máshol se nagyon lehet tlálni.


a nők alapvetően ösztön és érzelemlányek, ebből kifolyólag a buli, más idióta emeberek véleménye, közelismerés és ehhez hasonló marhaságok édeklik őket. lusták is, ezért kívül belül hazugsággal mázolják magukat, hogy vonzónak tűnjenek.


igen, 15 évesen még mind ezt mondja, ismertem pár ilyet, azán 17-20 évesen ordas kalandor lett belőle.


igen, a valamire való lányok foglaltak, a hulladék marad csak szabad. ezeket akkor kell elkapni, amikor még van személyiségük, már van eszük, de még nincs senkijük. ha jól is néznek ki mellé, akkor ez kb heteket, hónapokat jelnent, mert válogathat bőven, akár 40es férfiak közül is.


szóval vagy örök magány, vagy lyuk.

2014. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
12-esnek írnám, hogy miért nem mersz bízni ezek után a férfiakban?? Mi után?
2014. márc. 21. 11:39
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne legyen mérvadó hogy milyen válaszokat kapsz itt a kérdésre.

A maroknyi kivétel nevében mondanám, hogy létezünk, csak mondjuk nem lóg mindenki a gyakorin, és rendben van hoyg egy része az ilyen lányoknak kapcsolatban van, de a másik része nincs.

Gondolom azért, és amiért én is egyedül vagyok egy ideje, annak az oka pont az, hogy nem járok el minden hétvégén berúgni és nem élek magamutogató életet, ennél fogva sokkal nehezebb észrevenni.

Ez nem a hiszekénmégajóvilágban válasz akart lenni, hanem az, hogy valóban létezünk.


20/L

2014. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Rékcsi ***** válasza:
Én szeretek bulizni, a sört se vetem meg, de ettől még komoly kapcsolatot szeretnék, vannak céljaim, terveim, belső értékeim. Csak hát rocker vagyok és imádom a koncerteket, a pogot meg ilyeneket, tudom ehhez nem feltétlenül, de azér hozzátartozik a mértékletes italozgatás :)
2014. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én is ilyen lány vagyok :) Maximum, annyi különbséggel, hogy, azért szeretek bulizni, de persze mindent mértékkel. A felszínes embereket, pedig én sem szeretem, hisz nem minden a külső... :)
2014. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Merre laksz kedves kerdezo
2014. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Gyerekek.... Mennyi emberről beszélünk? Markonyi? Azt ti sem gondoljátok komolyan, hogy néhány neked megefelelő ember él a földön (a kb. 7 milliárdból..). Egy picit nagyobb optimizmus.


Amúgy meg még nem találtad meg. Amíg nem találod meg, addig annak ürölj amid van, ne azon sajnálkozz ami nincsen.


A másik dolog. Sok a felszínes ember. Igen. Nem kell örökéletre együtt maradni. Találni kell egy közös pontot, ami mindkettőtöknek jó és élni....

2014. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Látod, jól leírtad az ideálom. Csak nálam fontos, hogy annyira perverz is legyen mint én. :)
2014. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!