Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki tényleg társat keres és nem csak a buli, a drogok, meg a sok értelmetlen dolog érdekli?

Figyelt kérdés

Értelmetlen dolgok alatt értem pl.:agymosó tv műsorok, minden hétvégén berúgás stb. Olyan lányt keresek, aki nem bújik ágyba fűvel-fával, tényleg tud szeretni és tervei vannak a jövővel kapcsolatban, és tényleg érdeklik a belső értékek is. Tele van minden, felszines, lányokkal, akik csak a javakra, meg a rangra buknak. Tisztelet a maroknyi kivételnek.

21F


2014. febr. 21. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de nem hiszem hogy egy 15-éves gimnazistával sokra mennél :D de reményt adtam hogy még élünk ;) kisebbségben de jelen vagyunk a társadalomban :D
2014. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok nagyon hamar elkelnek, hiszen százból egy ha ilyen, mint amilyet keresel.

Egyébként én is ezt tapasztalom a környezetemben. A normális lányok mind kapcsolatban annak, a maradék pedig emberileg egy hatalmas trágya.

2014. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ja kisgyerekek persze. Majd pár év múlva is ezt mondd.

Elsőnek szólt.

2014. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A excsajom ilyen volt. Ugyh meg leteznek.
2014. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Majd ha ismerjük egymást, érdekelni fog a véleményed:) 1. Voltam
2014. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy érdekeljen a véleményem neked. Az nem midegy, hogy te mit írsz, főleg ilyen fiatalon. Úgy megfordulhat a világ még hogy azt is elfelejtheted ki voltál. Nagyon sokan mondtak olyat magukról ami szép és jó volt aztán pár év múlva szépet, se jót nem lehetet mondani róla. És még 15 felettiek is voltak így. Maradjunk annyiban, hogy még veled komoly kapcsolatot kialakítani ami nagyon komolyra fordulhatna nem ajánlott.
2014. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy egyátalán érdekelne ez a téma? Komoly kapcsolat? Inkább a Hobbijaimmal folgalkozom ;)
2014. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát erről van szóXD Te még nem vagy érett rá.
2014. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jesszusom ki mondta hogy az vagyok? :'D egyszer nem hangzott el :D
2014. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
jólvanna! Haggyátok már, csak megírta a véleményét szegény lány! Nem kell csesztetni szerintem. Jelenleg így érez, ahogy írta! Nem lehet azért leszólni, hogy mi lesz belőle, hiszen nem tudhatjuk, hogy valóban milyen is lesz pár év múlva
2014. febr. 22. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!