Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mennyire számít a...

Nektek mennyire számít a külső, hogy jól néz-e ki? lehetséges, hogy ez csak intellektuális vonzalom?

Figyelt kérdés
megismertem valakit, nagyon sokat beszélgettünk, intelligens, van véleménye, művelt, vallásos meg minden, de nem néz ki jól. nem csúnya, inkább átlagos, a teste kifejezetten nem jó (már amit ruhán látok). nyilván tetszem neki.. céloztam rá, hogy járhatna kondizni, azt mondta jó ötlet... hogy tudnék azon túllépni hogy külsőre nem vonzódom hozzá?
2014. febr. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha belsőre tényleg minden stimmel, előbb-utóbb megszépül a szemedben. Nálam legalábbis így van ez. De megváltoztatni ne akard...
2014. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezen így nem fogsz túllépni.
2014. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később sikerült majd vonzódni hozzá, bár nem tudom, ha ennyire zavar az, hogy nincs formában. Én is vonzódtam olyan csúnya emberhez, akinek nagyszerű kisugárzása volt, és épp lesz*rtam, hogy ki melyennek látja, nekem ő volt a legszebb.
2014. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha igazán vonzódsz hozzá lelkileg, akkor nagy valószínűséggel a testi vonzalom is kialakul. De ha csak jól érzed magad vele, szimpatikus, mint egy barát, kevés rá az esélye. Adj még időt ennek az ismeretségnek, utána majd látod.

Persze elküldheted kondizni, meg miegymás, de ha alapból nem egy sportos alkat, akkor idővel megunja és elege lesz az egészből.

2014. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!