Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi tévő legyek?

Bácsmegi levente kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
van egy csaj aki tetszik nekem és valentin napkor vettem is neki valamit amit oda adtam neki és arcra puszit kaptam érte meg hasonlókat és megkérdezte tőle hogy miért kapja ezt én meg mondtam neki hogy azért mert már régóta tetszel nekem. (osztálytársam a csaj) De suliban nem is nagyon beszélek vele mert nem nagyon merem megszólítani. Azért mert mindenki fikáz érte de nem tudom miért és most hogy jöttem haza a többiek ordibáltak hogy itt jön az asszony meg ilyeneket. De már úgy hallottam másoktól is hogy tetszem neki. szerintetek lenne még nála esélyem vagy mi tévő legyek bocsi ha rosszul fogalmaztam de sietnem kell!

2014. febr. 18. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mit érzel és akkor megtudod, hogy tetszel-e Neki! A többiekkel meg ne foglalkozz! Ha tényleg annyira tetszik az a lány akkor udvarolj, bókolj Neki! Sok sikert kívánok! :)
2014. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a többiekkel ne törődj.

ha tetszik, akkor kezdj el vele picit többet beszélgetni, ismerkedni.

ha már voltál olyan bátor, h ajándékot adtál neki, akkor miért ne dumálhatnátok? :)

2014. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi pont ilyen választ vártam legalább valaki biztat és tényleg szeretem őt!
2014. febr. 18. 15:00
 4/8 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak: dumálok én vele de nem annyit amennyit kellene szerintem
2014. febr. 18. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki poénkodik, fapofával tapsolj, és ironikusan dicsérd meg a humorát.

Ne törődj a többiekkel, komolytalanok, az ilyenek sértegetéseit felesleges szívre venni.

2014. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy a többiekkel vagy elfoglalva. Irigyek meg agyatlan barmok.. kit érdekel mit mondanak.


Azt hiszem össze fog jönni csak beszélgess vele sokat őszintén. Ha meg összejön, akkor egy darabig úgyis mondják de majd megszokják, ennyi :)

2014. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ igazatok van csak az a baj hogy nem vagyok elég magabiztos!
2014. febr. 18. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha sokat mondogatod, még a végén elhiszed és tényleg úgy lesz :D


Na eridj fiam mert büszke akarok lenni rád :)


Kérdezd meg tőle, hogy tetszett-e a virág, meg hogy miért kaptad a puszit és hogy nincs-e kedve sétálni egyet, mit szokott csinálni szabadidejében... hívd el valahova enni étterembe, pizzázóba, de akár boltba is mehettek. Mozi, vagy otthon egy film, stb.. ha épp olyanok vagytok, hogy mindketten szerettek korizni vagy biciklizni vagy akármi. Tényleg. Ha épp siklóernyőzöl akkor hívd el oda (én pl. így voltam). Ne én találjam már ki :D

Okozz neki örömet, lepd meg.


Nem lesz itt gond csak ne rezelj. Legyél férfi, állj a talpadra!

2014. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!