Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem? Adjon valaki...

Mi a baj velem? Adjon valaki használható tanácsot mi tévő legyek!

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi, hogy 6 éven keresztül voltam szerelmes egy olyan férfiba, aki foglalt volt, ezért eddig normális kapcsolatom sem volt, mert senki nem tetszett, hiába próbálkozott akárki is, most elmúltam 20 és összejöttem egy fiúval, mert gondoltam ideje, de nem szerettem bele, hiába jó belül, ha a külseje egyeltalán nem vonz. Most mit tegyek? Maradjak vele? Ha szakítok lesz valaha normális kapcsolatom szerintetek? Vagy örökké egyedül maradok, mert senki sem fog megfeleni, azon a férfin kívül?
2013. szept. 1. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

És hogy érzed?

Idővel tudna változni ez?

Ha nem,akkor ne kelts benne hiú reményeket.

2013. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, nem vonz szexuálisan, ez a baj. De 20on túl már nincs olyan sok időm. Mi lesz, ha 30 évesen találkozok majd egy olyan férfival, aki tényleg tetszik is, aztán kiderül, hogy teljesen tapasztalatlan vagyok?
2013. szept. 1. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik te várod a domináns hímed magad mellé o_O
2013. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as te valamit magyon félreérthettél, ki beszélt itt ilyenekről??? Nem tudom miért kell ilyen okosságokat írnod...
2013. szept. 1. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
"összejöttem egy fiúval, mert gondoltam itt az ideje". Na ez a baj. Olyannal gyere össze aki vonz, akit tudnál szeretni. Ha nincs ilyen éppen " kéznél", akkor meg várj amég lesz. Csak azért hogy legyen, ne járj senkivel. Nemtom mennyivel múltál 20, de ha 35 lennél se lenne értelme egy boldogtalan "csakazért is"nek. Szóval van időd, várj.
2013. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg időd van. 20 éves korom óta annyi minden történt, hogy visszaemlékezni is sok lenne rá. 23 vagyok most. A sráccal meg ne szórakozz, mert nagyon rosszul eshet neki, ha ez kiderül, főleg később. A plátói szerelmek meg szerintem elmúlnak idővel, csak nem kell erre rágörcsölni. Lazulj el, aztán majd jön valaki, aki bejön. Vagy nem. Senki sem látja a jövőt. :D
2013. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!