Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Próbarandi" Segítene valamely...

"Próbarandi" Segítene valamelyikőtök?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a gond velem. Miért taszítom ennyire a lányokat. 20-25 közötti, Budapesten élő lányok segítségét kérném.


Igazából még csak nem is próbarandiról lenne szó (hiszen nem fogok nyomulni vagy ilyesmi), hanem egy sima személyes találkozóról.

Természetesen olyan lányok segítségét szeretném kikérni, akik utána szóban vagy írásban ha ez utóbbi kényelmes nekik, őszinte véleményt mondanának rólam, hogy miért is vagyok taszító.


2014. febr. 15. 21:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem nagyon jellemző rám.


Hogy nem a megfelelő lányokat fogtam ki... lehet benne valami, de hogy semelyik lány se a megfelelő legyen?!

2014. febr. 15. 21:26
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, se kép, semmi.. akkor hogy akarsz már mindjárt találkozni valakivel?
2014. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Miss Dominancia: nem ismerkedni akarok. Képcsere meg találkozó előtt lenne, hogy felismerjük egymást.


Most komolyan azt hiszed, hogy mindenféle ismeretlennek képeket fogok küldözgetni? Régebben megtettem, többé nem fogom :)

2014. febr. 15. 21:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha felvesz skypera pl, és elhiteti veled, hogy ő már pedig találkozik, akkor már átküldöd a képet? Na látod.
2014. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen, akkor küldök. És miért? Azért mert nem vagyok a nők számára még így ismeretlenül, arc nélkül sem annyira érdekes, hogy egy hülye képért elhitesse velem, hogy találkozni szeretne :)


Tehát kicsit irreális lenne a képért tett erőfeszítése.

2014. febr. 15. 21:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg azokat a lányokat, akiknél nem voltál sikeres, hogy mit tanácsolnak.
2014. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ritkán van randim. Fogalmam sincs mikor lesz legközelebb. Egyszer-kétszer megkérdeztem, kitérő válaszokat adtak, kémiára-összhangra hivatkozva.
2014. febr. 15. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!