Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Próbarandi" Segítene valamely...

"Próbarandi" Segítene valamelyikőtök?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a gond velem. Miért taszítom ennyire a lányokat. 20-25 közötti, Budapesten élő lányok segítségét kérném.


Igazából még csak nem is próbarandiról lenne szó (hiszen nem fogok nyomulni vagy ilyesmi), hanem egy sima személyes találkozóról.

Természetesen olyan lányok segítségét szeretném kikérni, akik utána szóban vagy írásban ha ez utóbbi kényelmes nekik, őszinte véleményt mondanának rólam, hogy miért is vagyok taszító.


2014. febr. 15. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ravasz megközelítés.
2014. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne egy kép is és kiderülne, mi a gond veled.
2014. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Személyes ismerőseid nem tudnak segíteni?

Lehetséges ezen az oldalon összebarátkozni lányokkal, akár találkozni is, és kikérheted a véleményüket. Így direktbe nem tudom, akadna-e jelentkező.

2014. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
cseles, nagyon cseles
2014. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Képet már küldtem. Mindenki azt válaszolta, hogy helyes vagyok. Ennek ellenére szinte csak negatív élményben volt részem.
2014. febr. 15. 21:18
 6/17 anonim ***** válasza:
na akkor küldj nekem is képet elfogulatlan választ adok DE CSAK A FEJEDRŐL lehetőleg xd
2014. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ismerősökben sosem lehet megbízni, mindig azt hangoztatják, hogy nincs velem semmi gond, és még a nő ismerőseim is képesek azt mondani, hogy "a mai lányok hülyék". Ami szerintem elég meredek megközelítés részükről.


Ezért esne jól egy olyan ember véleménye, akivel nem vagyunk és nem is leszünk baráti viszonyban, ergo nem fűződik érdeke a kegyes hazugságokhoz.

2014. febr. 15. 21:20
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, képet nem küldök. Elég volt pár éven belül annak a kb. 30 idegen lánynak a véleménye. :)
2014. febr. 15. 21:21
 9/17 A kérdező kommentje:

Legutóbb pl. egy 14 éves fiú próbálta magát nőnek kiadni, hogy képet kérjen tőlem :)


Ezért sem küldözgetek csak úgy képeket.

2014. febr. 15. 21:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor a viselkedéseddel van gond, nem szoktál zavarban lenni? Bár ha valakinek nagyon bejössz még sztem ez sem kizáró ok. Lehet nem a megfelelő lányokat fogtad ki.
2014. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!