Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy lányról lerí,...

Ciki, ha egy lányról lerí, hogy tetszik neki valaki és alig tudja leplezni előtte zavarát?

Figyelt kérdés

Történt egyszer, hogy vásárolni mentem egy szaküzletbe, szerencsére írtam bevásárlólistát. :) Mert amint beléptem az üzletbe, az eladó (aki nálam 2-3 évvel idősebb lehet) kedvesen megkérdezte, hogy miben segíthet. Hirtelen nem istudtam mit mondani és egy hosszan elnyújtott "őőő..."-zés után kiböktem, hogy miért is jöttem. :D (Nem tudom, hogy csak én éreztem cikinek, mert zavarba jöttem, vagy számára is kellemetlen volt) Nagyon kedves, segítőkész volt és 2x is leellenőrizte, hogy a listámról mindent megtaláltunk-e, majd amikor megbizonyosodtunk róla, hogy minden megvan, akkor megjegyezte, hogy "ez gyorsan ment", majd a kasszához kísért.

Nem tudom mennyire tűnt fel neki, hogy zavarba jöttem, de azon gondolkozom, hogy vissza kellene mennem az üzletbe, mert újra látni szeretném. Csak ezzel az a probléma, hogy mgha eddig nem is tűnt fel neki semmi, most biztos lebuktatnám magam. :)

Mit tehetnék?


2014. febr. 12. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
pont jó ha lebuktatod magad előtte. másként sose tudná meg, hacsak nem kezdesz el vele flörtölni
2014. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kölcsönös-e a szimpátia. Így nincs hozzá sok bátorságom...
2014. febr. 12. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

vannak dolgok amiket muszáj megtenned, hogy elérd azt amit szeretnél. most ép én sem tudom magam rávenni.(hasonló a helyzet csak fordított felállásban) próbálom magam győzködni...de nagyon nehéz

ennél jobb érv nincs: Menj oda! és ezt megkerülni sem tudod

2014. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem ciki, sot, sok ferfinek imponal, ha eszreveszi hogy a lanynak tettszik.


En mindig "nincs mit veszteni" alapon belevagok az ilyesmibe. Persze hogy felek, remeg a labam, izzad a tenyerem, de ugy vagyok vele, ha nem teszem meg, soha a budos eletben nem fogom kideriteni, hogy lehet hogy eletem legjobb pasijat szalasztom el.


Lehet hogy neki is tettszel, de o a munkaja miatt nem akart radmozdulni (megiscsak a munkahelye), de ha visszamesz, az elso reakciojabol latni fogod, hogy orul, hogy ujra lat, vagy lehet hogy nem is emlexik az arcodra...

2014. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Vannak még ilyen lányok? Hurrá!
2014. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!