Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon fontos kérlek kattints!?

Nagyon fontos kérlek kattints!?

Figyelt kérdés
Szóval, tetszik nekem egy fiú , az osztálytársam (13/L vagyok és ő is 13) régen jóban voltunk és eljartunk suli előtt mekizgetni mint barátok de ő mondta legelőször hogy menjünk aztán már én összesen 3-szor voltunk a 4.re már nem jött el . És miatta kestem a sulibol mert én ott vártam és ő azt mondta hogy bocsi egy csaj letamadott az utcán hogy járjak vele. Erre én elég szomorú lettem utána rengeteget chatelgettünk amúgy kiszivárgott olyan pletyka hogy én tetszem neki (én is azt hittem) mert mindenki azt mondta. Szóval én erre gondoltam hogy biztos örülne neki ha megirnam neki hogy tetszik nekem és meg is írtam egy jó hosszú levélben erre ő irt egy mosolygós szmájlit meg hogy nem akar barátnőt és hogy nem az én hibám ( na én ezt úgy értelmeztem hogy: csúnya vagy soha nem tetszenél ) ( mert én vagyok az egyetlen lány akinek egyik fiú sem mondta ebből a sulibol hogy szép vagyok vagy ilyesmi és kezdem magam nyominak érezni pedig a barátnőim szerint jó csaj vagyok :( de mindegy) meg amúgy még írt egy pár dolgot és aztán azt mondtam hogy csak azért mertem ezt elmondani mert tudtam hogy én is tetszek neki erre ő nagyon is de tényleg durva tagadta aztán azt hittem zavarban van mindegy aztán nem is beszéltünk egy hónapig vagy több :/ és még mindig tetszik. Mit tegyeeeeeeeeek? Segitsetek! Előre is köszi

2014. febr. 11. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
kérem vissza a kattintásomat
2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
:D:D:D:D
2014. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kérlek ez nagyon fontos
2014. febr. 11. 19:26
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Most elpazaroltam 3 másodpercet az életemből...
2014. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Légyszives normális válaszokat kérlek
2014. febr. 11. 19:32
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Szegény lány itt könyörög, adjatok már neki valamiféle válaszféleséget...
2014. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes próbálkozni azt mondta hogy nem akar kapcsolatot akkor próbáld meg elfelejteni tudom nehéz ismerős érzés de soha ne "rohanj" pasi után.
2014. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hagyjad,nem akar veled járni, felejtsd el, kész
2014. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a baj mintha velem "kivételeznének" a fiúk vagy mintha elkönyveltek volna nyominak de ez nem lehet mert van egy duci csaj akivel mindig együtt nevetgélnek meg van egy stréber aki nyúlszájú és ráadásul neki is bokolnak hülyeségből de nekem már az is jolesne ha legalább azt mondanák hogy jó a cipőm :/ múltkor is beszélgetek a legjobb barátnőmmel és odajon egy fiú és csak a barátnőmnek köszön na ez kiba**ott rosszul esett meg ilyenek pedig jól nézek ki :"""""((((((
2014. febr. 11. 19:44
 10/22 mona123 válasza:
100%
ha nem tetszel valakinek akkor ne fuss utána mert akkor azt hiszi hogy könnyen kapható vagy..... és csak lefog fektetni és elfog hagyni......az még rosszab lesz mint ahogy most vagy.....
2014. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!