Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok nekem segíteni? Fontos!

Tudnátok nekem segíteni? Fontos!

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy srác fészen beszélgetünk nagyon ritkán mert elég keveset van fent !A minap találkoztunk furcsa mert ha apum is ott van köszön viszont ha egyedül találkozunk valahol nem mindig ez miért van ? Feltünően megnézet lehet h tetszem neki ?Hogyan derítsem ki h tényleg bejövök neki ?

20/L


2014. febr. 4. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem visszahúzódó a srác. Úgy gondolom,hogy tetszel neki csak nem mer kezdeményezni. Tedd meg te az első lépést ! Szerencsés a csávó !
2014. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát nem igazán félénk vagy nem tudom régebben egy suliba jártunk és ott eléggé népszerű volt és vagány
2014. febr. 4. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy próbál az apusnak jó benyomást kelteni. :)
2014. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugy tudod kideriteni hogy kerdezgetsz, pl: hogy vagy? mit csinaltal tegnap? ( es ha visszakerdez, meg boven beszel akkor erdekled ot, ha roviden beszel es visszakerdez akkor csak 'Baratod' ha csak roviden valaszol es nem kerdez vissza akor nem erdekled
2014. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)Hát apum eléggé csípi őt :)
2014. febr. 12. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy rámozduljon !
2014. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
haha ez nagyon vicces köszönöm :)
2014. febr. 13. 20:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!