Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Fontos nektek, hogy a...

Fiúk! Fontos nektek, hogy a lányért meg kelljen küzdeni?

Figyelt kérdés
Szóval mennyire jó az ,ha a lányért teperni kell ? Én például nem szeretem az ismerkedés elején kiteregetni az összes kártyám , magyarul szeretem ha a fiú ír először és keres . Természetesen küldök neki pozitív visszajelzéseket , de azért csínján bánok velük, nem szeretnék könnyű prédának tűnni. Mi a véleményetek erről ?
2014. jan. 26. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Küzd a franc. Nem vagyunk háborúban.
2014. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
okosnak kell lenned hogy mikor vagy pozitív és negatív.. ha nem jól csinálod a fiúnak hamar elmehet a kedve. Mindenképpen kiszűröd vele azoknak a nagyját akik csak szexet akarnak tehát ez egy jó dolog.
2014. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

egy adott pontig oké de nem háborúez...

söt én már annyit küzdöttem lányokért (persze sz*rt se értem el..) hogy már lesz*rom... küdjön a fene mikor SEMMISEJÓ NEKTEK!!!!! -_-''

2014. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal fontosabb az, hogy ne alázzon meg a lány és legyen velem őszinte, egyenes.
2014. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a fiú ír először az még nem jelenti azt hogy nagyon kéne teperni, de ha sokat taktikázol megszívhatod...
2014. jan. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekem fontos...


(Mondjuk én harcosnak is tartom magam :D)

2014. jan. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem igazán csípem,főleg ha érezhetően játszma a dolog.

persze ha pozitív visszajelzés is van,akkor az kb ugyanaz,mintha nem is kellene küzdeni,vagyis kialakítható egy ismerkedés.

és persze,hogy nem kell kiteregetni a lapokat az elején,végülis csak egy idegen a másik.

"teperni" meg maximim annyira szoktam,amennyire ő teper értem,vagy annyira se.

2014. jan. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Egy lányért kell küzdeni, és azért is hogy megtartsd.
2014. jan. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt szeretem, ha a lány viszont szeret. Ha kimutatja ő is az érzelmeit, és látom rajta, hogy ugyanúgy szeret engem, mint én őt.

Ez persze nem azt jelenti, hogy rögtön dobja szét a lábait, mert az a fajta csaj soha nem volt az esetem, viszont a másik végletbe se kell átmenni, amikor a csillagokat is lehozhatom neki, ennek ellenére érzelmileg ugyanúgy viselkedik, mint egy darab bot.

2014. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lányért kell küzdeni, és azért is hogy megtartsd."

Nem. Egy lányt szeretni kell, hogy megszerezd, és szeretni, hogy megtartsd. Legalábbisaki nálam ez így megy.

Őszinteség, bizalom, és szeretet. Ez minden kapcsolat alapja, nem pedig az, hogy hogy lehet elvből, taktikázva kvázi érzelmileg átverni a másikat.

2014. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!