Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S. oda vagyok egy...

S. O. S. oda vagyok egy lanyert, nagyon nem tudok mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszer csak a semmiből megláttam azt a lányt.. és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon rég nem éreztem igy.. egy hosszabb kapcsolat utan allok.. éppen az ilyen érzések hianya miatt lett vége...

És teljesen ugy érzem kicseréltek.. Izgatottabb vagyok, lelkesebb.. Létezhet ez a szerelem első látásra dolog?

És innentől kezdődik a szokásos probléma: a lány még nem is tudja hogy létezem.. Nem szoktam szivbajos lenni, de most már csak a gondolattol is zavarba jovok hogy beszélgetek vele.. Nektek is volt hasonlo érzésetek? Mit csináltatok ilyen helyzetben? Mit javasoltok, hogy kéne kezdenem? A lányrol csak annyit hogy tényleg rendben van, egyáltalán nem pláza cica, de nagyon meg van a sajat stilusa.. nagy falatnak tünik. Viszont nem tudok rola hogy lenne valakije.. hála az internetnek azt is tudom hogy milyen emberekkel van körülvéve..hihetetlenül nyominak érzem magam..hozzajuk hasonlitva. évekig nem éreztem hasonlot.ő is és én is 30alatt vagyunk.. Legyetek szivesek kimeljetek meg a sokat-nem mondo felesleges valaszoktol.. nem egy kocka fejü, monitor arcu ember vagyok.. csak valaki aki elfelejtette hogy is megy ez..

üdv


2013. júl. 27. 09:41
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá veszteni úgysem fog legalább nem rágódsz azon mi van. Akiket láttál akikhez képest nyominak tartod magad az a baráti társasága szóval... :D nem csak úgy lehet lenyűgözni egy lányt ha "macsó" vagy. Nem fog úgy menni mint a hosszú kapcsolatod előtt de nem is kell sietni sehova szerintem neked önbizalom kell nem tanács :)
2013. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!