Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titkolt tetszés jelei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titkolt tetszés jelei? Amikor próbáljátok elrejteni, hogy tetszik nektek egy lány? Hogy próbáljátok leplezni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszorítom a combjaim közé amíg ki nem megy belőle a vér.
2013. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ASOT ***** válasza:
Ez így felesleges kérdés, mert akkor nem is jössz rá, vagy tetszik valakinek az illető vagy nem, eltitkolni elrejteni teljesen úgy sem tudja, csak akkor ha valóban nme kell neki.
2013. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
100%
Szóval ha kis értelenke akkor így is úgy is rád fog nézni és elkapja a kis fejecskéjét ha ránézel, de ez csak 1 példa, szóval leplezni ezt nem lehet bogaram
2013. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
próbálom néha megfogni kezét stb... gyengéden hozzá érni ...
2013. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek rá, nem kérdezek semmi olyat amiből kiderülhet.

Nem fogom megkérdezni, hová jár szórakozni, van-e pasija, stb...

Nem igazgatom a hajam, ruhám és ügyelek a hangomra...


Ám ilyet már nem teszek, mert akkor a lány se tudja és ha nem tudja, akkor egyedül fogok nyavalyogni és ide irkálni, hogy miért nem tetszem a lányoknak, miért nincs csajom. Így aztán én nem csinálok belőle titkot.. Sőt...


Én inkább minden lányt "megjutalmazok" ha tetszik, ha már eltöltött x időt a tükör elött, tudja már, hogy volt értelme. Bizony úgy vettem észre, hogy ennek a lányok nagyon örülnek. Ezért nem értem azokat a fiúkat akiket állítólag állandóan elhajtanak. A lányoknak általában tetszik ha tetszenek, csak nem szabad őket sóvárogva bámulni. Inkább amolyan pasiként elismerően kell nézni.


Viszont én is voltam tutyi-mutyi titkolózós nő nélküli fiúcska.. Akkor úgy csináltam ahogy fent írtam. Annyira rettegtem, hogy a lány kiszúrja, így majd kikosaraz, hogy inkább titkoltam. -Ami jelzem nem sikerül teljesen, mert a lányok általában levágják. -Mert úgy is megnézed, ha azt hiszed nem néz, csak a lányoknak sokkal szélesebb a perifériás látása, ezért megszívja az ember..

A lány rád se néz de már mosolyog mint az alma ha nézed. :D

2013. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bár.. Most jut eszembe. Még is csak van ilyen. Amikor egy 10-ből 20-as lány kerül látótávolságba. Akkor pontosan azért csinálom, mert az ilyen lányok hozzászoktak, hogy megnézik őket. Szinte már immúnisak rá. Az ellenkezője számukra teljesen szokatlan. Ezért ha egy ilyen lányt szándékosan nem nézek meg. Akkor azon igencsak el kezd agyalni szegényke. Így pont ezzel hívom fel a figyelmét.
2013. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat,úgy értem,hogy pl próbáljátotok elrejteni,de mégis vannak apró jelek,amivel lebuktok a fiú/lány előtt!
2013. márc. 7. 16:30
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Várj most te arra vagy kíváncsi, hogy miből veheted észre ha valaki eltitkolja, hogy tetszik neki egy lány ?


Egyre közelebb kerül hozzá fizikailag, egyes testrészeivel igyekszik 15 cm-re vagy azon belül megközelíteni. Láb, érintés, stb... Kitágul a pupillája ha a szemébe néz. Hirtelen direkt az ellenkező irányba néz, ha a lányt nem ismeri. Pont a lány mellett kezd el kotorászni vakarózni, mobiltelefont babrálni füzetet nézegetni. -Mindezek halmozott előfordulása. Nem fordul meg azonnal a lány után, csak ha az például 10 méterre eltávolodott tőle és satöbbbbbbbi.

A srác lábfeje általában elárulja melyik lány tetszik neki egy nagyobb társaságban (te jó ég hányan fognak most szakítani emiatt :D ) A lább és a pupillánk a legőszintébb testrészünk a pupillát nem nagyon lehet befolyásolni. A láb meg messzebb van az agytól és ráadásul ritkán nézik mások. Így a láb jelzéseinek megmásításával nem sokat törődnek az emberek.


Ha erre voltál kíváncsi.

2013. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon szupin leírtad,pont erre voltam kiváncsi!Akkor jól éreztem a dolgokat
2013. márc. 7. 17:19
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezek rám is igazak:DDDD
2013. márc. 7. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!