Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titkolt tetszés jelei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titkolt tetszés jelei? Amikor próbáljátok elrejteni, hogy tetszik nektek egy lány? Hogy próbáljátok leplezni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sokan azért rejtik el,ha tetszik nekik valaki,mert vagy nem tetszik a másik félnek,vagy nem tudja,hogy hányadán áll vele
2013. márc. 7. 23:14
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a hitben éltem sokáig.

Azaz ez úgy van, hogy elrejted, hogy tetszik a lány. Mindig, mindenhol, minden lánynál. Azért teszed, hogy nehogy megsejtse mert ha nem tetszel neki akkor kikosaraz, kinevet és az gyengíti az önbizalmad.

Az önbizalommal rendelkező fiúk és a lányok ezt nem értik.

Mivel ilyen dolgok kutatásával foglalkozom egy ideje ezért néha nevet adok bizonyos dolgoknak. Ennek azt a nevet adtam : Hogy történés alapú szemlélet.

Ami aztán nem csak a csajozásra, hanem az élet minden területére igaz.

Ha ebben hiszünk akkor életünket egyszerűen tőlünk független történések sorozatának gondoljuk.

Legfeljebb az a különbség, hogy azt gondoljuk velünk csupa rossz, vagy csupa jó történik.

A fiúk azért titkolják el egy lány előtt, hogy tetszik, és utána azért sírnak, hogy nincs barátnőjük, mert történés alapú az életszemléletük. Vagyis a szép és kedves barátnőnek meg kéne történié. Ha pedig nem történik meg nyilván csúnya vagyok.

A barátnő felszedése mint minden más az életben azonban nem egy történés, hanem egy folyamat. Amely valójában olyan összefüggő helyzetekből áll, amit részben mi hozunk létre, részben a másik fél és részben a körülmények.

Ha pedig már el szoktam nevezni a dolgokat, néhány törvényszerűségre fel is szoktam figyelni. Mégpedig arra, hogy ha megfigyelőként veszünk részt egy folyamatban akkor is befolyásoljuk.

Hogyan? Nos mi visszautasítástól rettegő srácok bizony úgy nézünk meg egy lányt, hogy az ne tudja. Úgy is viselkedünk vele, hogy ezt ne tudja. -Mi csak megfigyeljük mert gyönyörű. Ezzel azonban elindítottunk egy folyamatot, még hozzá a lányban. Aki kapásból ki is zárt minket a jelentkezők köréből.Emiatt pedig már nem tud megtörténni, hogy mi vele összejöjjünk. Mert ha speciel elvárod egy lánytól, hogy ő kezdeményezzen, hogyan tegye azt ha te nem tartod szépnek ?

Igen ám, de mivel a lány nem jelzi, hogy te tetszel neki, valóban történik is valami. Mégpedig az történik, hogy az önbizalmad csökken. Pedig te pont azt akartad megvédeni azzal, hogy elrejtetted, hogy tetszik.

Növekedni az önbizalmad úgy tudna, hogy ezt az egész csajozósdit, nem egy tőled független történésnek tekinted.

Hanem egy olyan folyamatnak aminek a végén megtalálod a neked megfelelőt. Márpedig akinek te nem jössz be, az így neked sem megfelelő. Viszont minden lány, aki ad bármiféle pozitív visszajelzést arra, hogy tetszik neked, az növelni fogja az önbizalmad. Na itt megint elneveztem valamit. Úgy hívom, hogy megalapozott hit. Ha elismerően nézed a lányokat, megdicséred őket, akkor lesz pozitív visszajelzésed és megalapozott hited, hogy az a lányoknak ez tetszik. Ezzel a megalapozott hittel tudsz csajozni, nem a helyes pofikáddal. Mert a lányok ugyanattól szenvednek mint mi, csak nekik muszáj várniuk. Ugyanis minél helyesebb vagy számára és minél kevésbé jelzed neki, hogy tetszik, annál kevésbé fog merni odamenni hozzád és annál jobban fog csökken az önbizalma. Ezért fog összejönni egy szerintünk bunkó pasival, mert az oda mert menni hozzá.

Mi pedig szidjuk az ilyen srácokat és a lányokat is, pedig gyáva történés alapú viselkedésünkkel pontosan mi hoztuk létre ezt a helyzetet.


Tessék szépen a lányoknak jelezgetni, mert ez nekik tetszik, mert ettől nő az önbizalmuk és mert egy nőnek szüksége van visszajelzésekre. Tessék már megtisztelni őket, ha már ennyit molyolnak szegények a tükör előtt, hogy igen is ismerjük el a külsejüket. Ha pedig egy lány tudja, hogy tetszik neked, benne vagy a döntési körébe, innen már valóban történhet az, hogy ő jelez neked.

2013. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon érdekes,amit írsz!Hány éves vagy?
2013. márc. 8. 07:13
 14/14 anonim válasza:

De durva, leírtad az élet értelmét! :O Ilyet még nem olvastam itt, nagyon-nagyon köszönöm, meg fogja változtatni az életem!:) Pedig full logikus amit írsz. Hogy errs én miért nem jöttem rá eddig... :D

16/F

2014. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!