Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj, ha nem akarok ilyen...

Baj, ha nem akarok ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés
Most vagyok gimibe elsős, amit tudni kell, hogy barátnőm még nem volt ( nem azért mert lúzer vagyok, hanem mert nem akartam ) Mostanra változott a helyzet, de vagy a szőkéket, vagy a face-cicákat találtam meg :S Nem a tökéletes nő kell nekem, hanem az akit szeretni tudok, és Ő is viszont szeret, aztán persze Ő lesz a tökéletes számomra :)... Nem vágyom ilyen facebookos, felvágós kapcsolatokra, amik azért vannak, hogy megmutassuk milyen nagy fiúk vagyunk :) Na szóval, olyan lányt keresek, akivel teljesen egy hullámhosszon tudok lenni, hasonló a zenei ízlésünk, stb.. ( mert szerintem így merővel jobb programokat lehet csinálni, valamint beszédtéma is több lenne ) De ilyen lányt ÍRTÓ NEHÉZ találni :/ Haverom mindig azzal ba*tat, hogy neki már megvan az "igazi" és, hogy nekem is kéne egy csaj, de nem érti meg, hogy nekem nem kellenek ezek a mai lányok, nem fogok átváltani SWAG-YOLO-páwwa gyerek módba, azért, hogy 1 hétig járjak egy csajjal, aztán ott hagyjam, én nem olyan vagyok, aki lelkiismeret furdalás nélkül törne szét szíveket vagy hasonló :S Szóval nekem nem a külső az elsődleges dolog, persze, az is számít valamilyen szinten, de egyáltalán nem elsődleges :) Valamiért bejönnek az emo-s csajok, és tudom, hogy ettől mindenkinek az érvágós sztereotípia jut eszébe, de ez közel sem így van, emo alatt lázadót kell érteni, a másikat szimplán lelki betegnek hívják :) Na de ez nem lényeges, az a lényeg, hogy nekem nem egy olyan cicababa kell aki smink nélkül 20 kg sminkkel pedig 25, hanem egy normális, értelmes lány :) Remélem hamar megváltozik ez a helyzet, és minden vissza tér a normális kerékvágásba :D Helyesírási hibákért elnézést mert telefonról vagyok, a fogalmazási hiba pedig vszínű azért van, mert hajnali 1óra van, de már nagyon ki kívánkozott ez belőlem :D

2014. febr. 9. 01:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem több ilyen srác kéne a világba, mint te :)
2014. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz magadra :) ! Még ha nem is most, de te érdemelsz egy normális lányt!
2014. febr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Akaszd fel magad...jobban járunk !
2014. febr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Marc Bolan ***** válasza:
100%

Nem baj. Fogsz találni a leírtaknak megfelelőt,ha kitartó vagy. A lényeg,hogy ne add alább!

Sok sikert!

2014. febr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én, találtam ilyen lányt /habár nem emo-s meg ilyenek/

Egyébként..nem kerestem Őt, hanem csak sodródtam az árral:) nem erőlködött egyikőnkse..csak hagytuk hogy menjenek a dolgok maguktól..:)

(Nem vagyok SwagYolo gyerek..se nem iszom..nem cigizem/ drogozom)

Szval csak sodródj az árral! :)

2014. febr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat :DD Elkezdtem még1 regényt írni, de gondoltam már elég, szóval nem tettem xD
2014. febr. 9. 11:35
 7/8 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Sok sikert hozzá neked is, meg nekem is!
2014. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is legyél büszke magadra, én lány vagyok, és ugyanez van velem, csak fordítva. Az osztálytársaimnak, akiknek van barátja, mindegyiknek olyan pasija van, akivel én doha nem mernék járni. Elég rájuk nézni, és az első szavak amik eszembe jutnak a cigi, a nemtörődömség, és el nem tudom képzelni, hogy egy ilyennel normális kapcsolatom legyen. Én sem akarom máris az igazit keresni, de azért nem járok akárkivel, mert az, hogy jóképű még nem jelenti azt, hogy kedves is. Szóval ne add fel, ismerek én több olyan lányt is akire kapásból azt tudnám mondani, hogy neked való. :)
2014. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!