Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én csak egy aranyos, kedves,...

Én csak egy aranyos, kedves, mosolygós barátnőt akarok, akit szeretgethetek, miért nem kapok? 17/f

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert már nincs készleten vagy mert rossz kisfiú voltál az évben és a Jézuskától nem kaptál ajándékba.


17/L

2014. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem keresel, és nem vagy elég tökös. Általában az utóbbi a gond. Bizony, az aranyos lányokért is tűzbe kell menni.
2014. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a nők, csajok nem ilyenek. Nem aranyosak, nem kedvesek és te csak álomba ringatod magad. Először mind kedves aztán mind sárkány, boszorkány, hárpia, sátán. Na ezért nem találsz magadnak nőt.
2014. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább egy láda sört kérnék :(
2014. febr. 8. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert tenni kell értük. Sőt többet mint egy olyan csajért aki minden hétvégén buliból buliba egy és riszálja magát és vagy lesz belőle tartós párkapcsolata vagy nem.

Én mindig kijöttem a mosolygós, kedves, aranyos lányokkal bár sokat kellett küzdenem értük de így sem kaptam meg őket.

Most nálam 3 évvel idősebb barátnőm van aki nagyon alacsony de hihetetlen kedves, és nagyon jól néz ki.

Sokat jártam a munkahelyére mert ügyintéző nekem meg szinte hetente volt arra dolgom és elkezdtünk dumálgatni amikor ráért, meghívtam egy kávéra és mondta hogy munkaidő után ha ráérek és van kedvem találkozzunk és menjünk el valamerre.

Persze nem randi volt csak egy kis beszélgetés, de jól kijöttük így később randi lett belőle. Mondanom sem kell hogy 2 hónapig fűztem a csajt hogy megkaphassam őt, nagyon a kedvébe kellett járnom akkor, maximálisan oda kellett magam tennem, de végül a sok küzdelemnek meglett a jutalma.

Picivel több mint fél éve alkotunk 1 párt, nagyon nagyon szeretjük egymást, és boldogok vagyunk ketten.

Én megkaptam amit akartam, szeretgetem, ölelgetem, puszilgatom, egyre többet alszunk egymásnál, végre boldog lettem és örülök hogy van miért felkelnem reggelente, és hogy legtöbbször úgy kelek fel hogy egymás karjaiban vagyunk.

2014. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszek neked sört, rendben?:D Amúgy kapnál szerintem, csak ennek oda- vissza alapon kell mennie. Például mióta türelmesebb meg kevésbé rideg vagyok az emberekkel és figyelek rájuk, ééérdekes módon sokkal de sokkal több szeretetet és kedvességet is kapok vissza. Persze, aki emberileg szemét, az az is marad, de a többség szemet szemért elven "működik" és ez bizony igaz a párkapcsolatokra is. Ha kiteszel magadért, ugyan nincs garantálva semmi, de több az esélyed, mint töprengve, keseregve, vagy hasonlók. Menni fog, ne aggódj, csak hagyj időt a dolgoknak, nem kell mindent egyből, azonnal, állandóan azt hajszolva, mert a végére már azt sem tudod, mit szeretnél és milyen is a saját, "független" egyéniséged. Nem rég láttam be én is, hogy ez a "keresem a másik felem" dolog nagyobb bukás, mintha nem tennék semmit. Teljes életednek kell lenni kapcsolat nélkül is, annak csak amolyan ráadásként kéne szerepelni az életedben, nem mint olyannak, amitől minden függ. De ez csak az én véleményem. :)

17l

2014. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!