Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buliba hogy ismerkedjek...

Hallode kérdése:

Buliba hogy ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit félősebb típus vagyok, eddig az volt a stratégiám, hogy leiszom magam és akkor megjön minden bátorságom a csajozáshoz, de a részeg gyerek annyira nem jön be a lányoknak :DD. kétszer voltam buliba, mind a kétszer 1-1 lányt tudtam felcsípni. Mostantól viszont nem szeretném így folytatni, alkohol segítsége nélkül szeretnék csajozni :) Tudnátok adni erre tippeket? :D

16/F



2014. febr. 8. 22:01
 1/6 anonim válasza:
Ugyanúgy mint alkohol hatása alatt, csak szomplán ne b*ssz be. Ennyi.
2014. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos:)
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaa azt elfelejtettem említeni, hogy alkohol hatása alatt kicsit gáz vagyok, de magabiztos :D ezért szeretnék változtatni a stratégiámon :D
2014. febr. 8. 22:12
 4/6 Fernando_09 ***** válasza:
Ha házibuliban vagy, és nem vagy épp egy "csajozógép" talán a legjobb ha elkezdesz mindenkivel dumálgatni, de főleg a lányokkal, valakivel mindig beszélj, soha ne lássanak egyedül ücsörögni... A lányok látni fogják, hogy szeretnek, és látni fogják, hogy társasági ember vagy, és NEM az lesz az első benyomásuk, hogy te egy unalmas pali vagy, hanem inkább érdekesnek fognak találni.
2014. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm szépen :) és esetleg lenne ötleted egy disco-s jelenetre is?:)
2014. febr. 8. 22:27
 6/6 Fernando_09 ***** válasza:
Ötlet van persze Disco-ra is, csak azzal az a gond, hogy azt pár sorban nem lehet megtanitani, mert ott muszály megszólitanod, de nem elég csak megszólitanod, el is kell érned hogy rádfigyeljen, mert ugye ott a barátnőivel van, nem igazán fogod egyedül találni, és ha már a megszólitás nagyon gáz, akkor egyből jön a "barátnő felmentősereg" és kb hátatfordit és szia... magyarul ha már a határozott megszólitás gondot okoz, akkor lehetne itt egy szép regényt irni.
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!