Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek ilyen...

Hogyan ismerkedjek ilyen külső tulajdonságokkal lányokkal?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok.Sajnos csak 163 centire nőttem és évek óta egy centit se nőttem.Ez igazán nem zavar már régebben zavart.Az ami zavar hogy 20 éves létemre az arcom miatt meg talán a magasság miatt csak 15 évesnek nézz mindenki..Nem akarom hogy mindenki kölyöknek nézzen..Mit lehetne tenni ez ellen? Mert ez tuti nem vonzó a lányoknál.
2013. nov. 20. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 165 max. 166 centi vagyok. Én meghagyom a borostát, így idősebbnek tűnök, plusz magasabb talpú cipőt hordok, amit 2-4 centit dob a magasságomon. A hajamat meg felállítom, ami megint plusz 2-3 centi. És határozottan kell viselkedni és művelni magadat, nagyon sokat segít. Remélem segítettem. 24F
2013. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel meg ne sokat mondtal csak annyit,hogy alacsony vagy es kisfiunak tunsz. Hat eloszr is ha novesztenel egy kis borostas szakallka szeruseget azzal lehet nem neznel ki 15 evesnek. A magassag az annyira nem szamit csak alacsony lanyok kozott keresgelj :-) Vannak olyanok akiknek tetszik ha egy srac alacsony meg kisfius ( pont nem tartozom kozejuk magas parti vagyok de csak mert en is szep nagyra nottem 170cm) Talalsz majd valakit :-) amugy meg ha vicces vagy , mosolygos meg romantikus azzal barmelyik not leveheted a labarol ;)

16/L

2013. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:Az a gond a magas talpú cipők nem jönnek be.De a hajamat én is felállítom.A határozott alatt mit értesz? :)

Második:Elég romantikus vagyok csak sajnos még nem találtam olyan lányt akin ezt kimutathatnám.

2013. nov. 20. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ideje, akkor ezt megváltoztatnod, mert a magasabb talpú cipők, sokat segítenek. A határozottság az nagyon fontos, ezalatt, a jó kiállást, célratörő mondatokat gondolom. Mindenben legyen határozott véleményed, érezzék, hogy erős jellem vagy.
2013. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,az ilyen fiúk aranyosak:)
2014. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ritka az ilyen lány mint te.. :) Mások inkább ezzel csak bántanak :(
2014. jan. 4. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!