Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen külső tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külső tulajdonságokkal mennyire tudnátok elfogadni lányok?

Figyelt kérdés
Barna félhosszú hullámos haj, zöld szem, magasságom 185 cm, tömegem: 93 kg amit próbálok helyes táplálkozással leadni.
2013. febr. 27. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírás alapján jóféle!:)
2013. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ezek mellé csúnya vagy és csóró akkor itt tuti becsajozol.

Legalábbis szentül állítják az itteni lányok, h náluk szinte kizáró ok, ha valaki jóképű és gazdag.

2013. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

képet.


szerintem jól néz ki a zöld szem, hullámos hajjal, jó a 185 cm is, de téged csak ennyi információ alapján nem tudlak elképzelni.

2013. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján lehetsz álom férfi és bottal se kategória is :D
2013. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így elég nehéz elképzelni, ráadásul az arcod ami fontosabb, szóval szerintem rakj fel képet..
2013. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha küldesz egy képet, megmondom. de egész jól hangzik!
2013. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem nem tetszik irás alapján a félhosszú haj:SS de lehet h neked jól áll :)
2013. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képet azért nem tennék fel mert egyrészt régi képeim vannak, ahol kövérebb voltam, másrészt meg egyedül nem tudom magam normálisan lefényképezni. Arcomról annyit eltudok mondani, hogy egyáltalán nem vagyok borostás elég sima ott a bőröm, és nem vagyok annyira izmos, mert a testépítés nem az én sportom. Hosszabb haj tudom, hogy nem divatos (nem tudom melyik idióta barom találta ki), de szerintem jobban áll nekem a hosszú haj, mert eléggé hullámos meg kissé göndör és a fejem is kissé nagy nem igazán a zsírtól, hanem a felépítés inkább. A higiéniára meg mindig nagyon adok, és próbálok jol öltözködni, de nem ilyen agyonmárkázott raj ruhákban. :D De ha szeretnétek régebbi képet látni akkor írjatok privátot, de lehetőleg lányok. :)
2013. márc. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!