Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek fiú-lány barátságn...

Szerintetek fiú-lány barátságnál melyik a gyakoribb, ha a fiú, vagy ha a lány akar többet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 20:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9., szerinted akkor a fiúknál ez nem így van? tehát nem igaz az az állítás, hogy "egy fiú vagy azonnal beleszeret egy lányba, vagy soha"?


(egyébként sztem lányokra se igaz!)

2014. febr. 5. 21:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Fiúknál nem mindig van így, mert van olyan, h később ismeri meg a lányt jobban, és beleszeret a személyiségébe. Lányoknak viszont nem számít a személyiség, ők a fiú külsejébe szeretnek bele, azt meg azonnal látják.
2014. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szerintem ez teljes mértékig egyén függő. Én úgy szerettem bele, a srácba, hogy előtte a legjobb barátommá vált, olyan barátommá, amilyen azelőtt sosem volt. Ő pedig csak egy rövid időre "lángolt fel" irántam. Azután miután megbeszéltük egymással a dolgainkat, ő továbblépett. Most van egy barátnője akit nagyon szeret, és én ennek nagyon örülök, megmosolyogtat, amikor mesél róla, olyan szeretetteljes. És ilyenkor örülök, hogy belé szerettem, mert tudom, hogy nem rossz ember.Próbálok nem önző lenni, de nem bíro megállni, hogy mikor megölel, ne suttogjam a pulóverébe, hogy szeretem. Mégis, nem akarom, hogy szakítsanak, mert nem akarom, hogy boldogtalan legyen. Mert tudom, én valószínűleg nem tenném őt boldoggá. Úgyhogy a mi esetünkben a lány, az aki többet akart.
2014. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
21:05 - ös. Szerintem ez egy hatalmas hülyeség amit írtál. A külsejébe szeretünk bele a srácoknak?? Biztosíthatlak, hogy nem. A hangjába, abba ahogy ránk néz, amiket mond és ahogyan mondja ezekbe szeretünk bele, és azon túl, hogy tényleg van mindenkinek, egy típús, ami bejön, ettől függetlenül a belső iszonyú fontos. Például volt két srác, mindketten barna hajúak, barna szeműek. És úgy tűnhet, hogy a külsejük miatt szerettem beléjük, de nem így van, mert a külsőségek mellett és szemrebbenés nélkül elhaladok, de amilyenek ők voltak, az nekem maga volt a tökély. Nem rég randiztam egy sráccal, barna szem, barna haj ( erre utólag jöttem rá ) És bár az ilyen típusú férfiak megmozdítanak bennem valamit, vele ez nem sikerült. Több, mint három órán át randiztunk, sétáltunk, kávéztunk, beszélgettünk, mindenről ami csak eszünkbe jutott, elképesztő volt mennyi mindenről tudtunk beszélni, de egyszerűen képtelen voltam rá úgy nézni, mint férfira, pedig valószínüleg kiröhögtem volna magam, ha azt állítom, hogy nem férfias, mikor először találkoztunk, a baráti körünkben.
2014. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Nyilván nem a hajszín meg a szemszín az egyedüli szempontjaid, de te is a külsejük miatt szeretsz bele a pasikba, ahogy minden nő, legfeljebb nem tűnik fel, hanem vmi mással magyarázod.
2014. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

15. - ös, szerintem igaza van a 14- esnek. A 9. válaszoló, írta, hogy egy lány vagy bele szeret egy fiúba azonnal, vagy soha. Szinte bárki akit ismerek nem azonnal szerettek bele, abba akibe később szerelmesek lettek. Van aki 1, van aki 10, van aki 2 és van aki 16 év után szeretett bele egy bizonyos srácba, úgy hogy mind barátok voltak előtte. Ilyenkor nem lehet semmit a külsőre fogni, hiszen folyton változunk, és egy mély ismeretség alakultak ki az érzelmeik. A saját esetemben is tanusíthatom, ha komoly kapcsolatot szeretnék, nam a külseje érdekel, és a rác, akiért már lassan egy éve oda vagyok, na, benne elsőre nincs semmi különös. Kinézetre, de miután megismertem, nem akarok senki mást. Emlékszem, még mielőtt a srácba szerettem, tetszett egy barátnőmnek, én pedig csak nevettem rajta, nem értettem, hogy tetszhet neki egy ilyen pasi, de miután megismertem teljesen megértettem.

Régebben volt egy srác, akiért ahogy megpillantottam, teljesen oda voltam. Pedig aznap, mikor megismertem, egy másik srác miatt mentem el abba a buliba. Na, ő volt az aki iránt csak testi vonzalmat éreztem, később kiderült ő is így van velem. Az én tapasztalataim alapján, akibe első pillantásra "beleszeretsz" azzal csak testi vonzalom van köztetek, és ez nam biztos, hogy valaha is átalakul valami többé.

2014. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Érdekes, h itt gyk-n rengeteg hasonló történetet lehet olvasni, a való életben viszont soha egy példát se láttam ilyesmire. Erről ennyit.
2014. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!