Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen csaj-profilok ezek a...

Milyen csaj-profilok ezek a facebookon, nem értem (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Vannak társkereső oldalakon beregisztrált vagy facebookos jelölgetős oldalakra beregisztrált "csajok" akiknek a facebook profilja tele van iszonyú dögös, szép képekkel, fotókkal magukról és van vagy 1000 követőjük és még több ismerősük, minden fényképüket 600an lájkolják és kb kommentekben a fél facebookkal flörtölgetnek. Ők kicsodák, adatgyűjtő álprofilok, lányok akik ismertségre vágynak vagy tényleg "társat keresnek" ez utóbbi számomra hihetetlen... Szerintetek, valaki tudja a választ?

2014. febr. 2. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb pasi számára elérhetetlenek, mivel szerintem egyáltalán nem kapcsolatot akarnak ezek a lányok(szexet sem), csak ahogy előttem írták, némi önbizalmat összeszedni, vagy visszaigazolást kapni, hogy "Én is vagyok valaki, értékes ember vagyok"...

Persze nyilván akadnak kivételek is, akik szexre hajtanak. Aki komoly kapcsolatot akar, nem hiszem, hogy kitenne magáról ilyen képeket...

2014. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Moszuke nevű felhasználó jól beszél. Ezek a lányok csak azt felejtik el, hogy amit egyszer feltesznek a netre, az ott is marad.
2014. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyelemre vágynak, igaza van M-nek. Szerintem alapjában véve családon belül hiányzik nekik valami, figyelem, törődés és így akarják ezt pótolni.
2014. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tehát nem kapcsolatra szerintetek...
2014. febr. 2. 17:18
 15/15 Szergej55 ***** válasza:
Nem hát, a nyomorult lelki sérelmeiket és a kisebbségi érzéses egojukat próbálják ilyen cseszettül szánalmas módon fényezni.
2014. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!