Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen csaj-profilok ezek a...

Milyen csaj-profilok ezek a facebookon, nem értem (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Vannak társkereső oldalakon beregisztrált vagy facebookos jelölgetős oldalakra beregisztrált "csajok" akiknek a facebook profilja tele van iszonyú dögös, szép képekkel, fotókkal magukról és van vagy 1000 követőjük és még több ismerősük, minden fényképüket 600an lájkolják és kb kommentekben a fél facebookkal flörtölgetnek. Ők kicsodák, adatgyűjtő álprofilok, lányok akik ismertségre vágynak vagy tényleg "társat keresnek" ez utóbbi számomra hihetetlen... Szerintetek, valaki tudja a választ?

2014. febr. 2. 16:41
1 2
 1/15 Zakathol ***** válasza:
Idióták
2014. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyilván nem társat keresnek, mert ha valaki azzal akar társat keresni, hogy kirakja a pin*ját, csöcsét, az nyilván nem "olyan" párt szeretne magának.

Inkább vmi gazdag pasit.

2014. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kifejtenéd?
2014. febr. 2. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt elég nehéz, megtudni. ÉS valóban lehet bármelyik, de akinek ennyi követője van és ilyeneket ír ki az biztos nem kapcsolatot akar csak 1 jó nagy péniszt a fenekibe max, vagy, hogy utogassa magát az ismrősöknek.
2014. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ők általában tényleg igazi csajok, akik tényleg így néznek ki. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, akiket személyesen ismerek. Amúgy az ilyenek általában csak kelletik magukat. Kirakják a melleiket a képeken, bepucsítanak, meg próbálják a kis szende, de pajzán lányt beadni, de amikor tényleg arra kerülne a sor, akkor már nem olyan bátrak. Persze vannak kivételek, de tapasztalatom szerint az ilyen lányok többségének csak a szájuk nagy.
2014. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
minden csaj azzal próbál társat találni hogy a szép testére felhívja a figyelmet, nem ezzel van a baj, hanem hogy közben hatmillió emberrel flörtöl tehát nem tűnnek komolynak a szándékok, illetve az is érdekes lehet h az is lehet h ezek ilyen adathalász álprofilok, egy csomó "kanos" pasit összecsábít és menti le face adataikat
2014. febr. 2. 16:44
 7/15 Moszuke ***** válasza:
100%

szerintem te is tudod a választ. mondd ki nyugodtan.

ezek olyan lányok akiknek 12évesen elkezdett nőni a cicijük ettől elszállt az agyuk, otthon semmi figyelmet és szeretet nem kaptak és a testüket prostituálják szeretetért cserébe, hogy ezt az űrt kitöltsék.

nem pénzt kapnak a pasiktól hanem azt amire ki vannak éhezve. minimális figyelmet, fontosság érzést, vagyok valaki érzés sötöbö

persze mivel ez online megy így a konkrét kapcsolat sosem jön létre. itt csak lelkibeteg pasik és lányok simogatják önmaguk egóját.

2014. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de gondolom egy ilyen csaj egy átlagos srácnak elérhetetlen
2014. febr. 2. 16:45
 9/15 A kérdező kommentje:
én arra is gondoltam h pl olyan csajok mint Acacia Brinley, mármint azt csinálják, így próbálnak celebek lenni, hogy a szép kinézetükről postolgatnak, twittelnek ez is lehet mögöttes szándék akár
2014. febr. 2. 16:47
 10/15 anonim ***** válasza:

Moszuke!

Te tudsz valamit.

+1

2014. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!