Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, szerelmes vagyok...

Mit tegyek, szerelmes vagyok egy elerhetetlen pasiba?

Figyelt kérdés
Klaus Michaelson a vampirnaplokbol, egyszeruen elvarazsolt. Hogyan ismerhetnem ot meg?
2014. febr. 1. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

az csak egy szerep (bár megértem, az originalst is nézed?)

semmit, lépj túl rajta

2014. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nezem. Joseph Morgan a legedesebb pasi a vilagon, Az osszes filmjet megneztem.
2014. febr. 1. 21:38
 3/4 sándorjános ***** válasza:

EGY KIS NYERS DEMOGRÁFIA LÉLEKTAN ÉS SZÁRAZ SZÖVEG:

(Nem néztem a sorozatot, nem ismerem a karaktert se külsőre, se belsőre, de itt van néhány általános dolog, amivel jobb, ha tisztában vagy.)


Szerintem igazi férfit/nőt csak azokat a tulajdonságokat ismerő ember tud megalkotni. Ha valaki megír egy ideális férfialakot, akkor annak az alaknak vagy maga is a része, vagy ismerősei, családja tartalmazza az idealitás eszenciáit. Az ideális ember számodra NEM LÉTEZIK, ez nem csak erre a karakterre vonatkozik (aki ugye csak hús, mint színész és hozzá van rendelve a jelleme megírt sémára). Az idealitás mindig szubjektív. Annak az esélye, hogy az ideális eszenciából elég legyen egy férfiben, hogy megszeresd, annak olyan 33,333% esélyt adok, tehát három fiúból nagyjából egyet mindenképpen képes vagy megszeretni. Annak, hogy valaki az életben valóban azt az eszenciát nyújtja feléd, amire te számítassz olyan 5% - 10% esélyt adok, tehát 10/20 fiúból egy tudja kb. megadni neked az eszményi boldogságot az élet keretein belűl, persze az eszményi boldogság feltételei is változnak az idő múlásával (lásd: 36 éven túli nők már inkább a biztos megélhetésű, szilárd erkölcsű férfiakra buknak, valamint már a kapuzárási pánik is játszik).


Ne ábrándozz, hanem nézz körbe! Lehet valakinek pont mostanában tetszettél meg.

2014. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sándorjános ***** válasza:
(persze ez a 10/20 férfiből 1 akár százas, ezres nagyságrendre is nőhet, hiszen nekik se mindegy, hogy te mennyire vagy számukra ideális nő, annak az esélye, hogy két, egymás számára 100%-osan ideális ember jöjjön össze én olyan 0,00001% éseélyt adok. Az ilyen kapcsolatokban ugye semmilyen nézeteltérés, vita nincs, minden porcikájuk a másik számára van teremtve, minden dolgot úgy hidalnak át, hogy mind a kettőjük számára a legjobb legyen, első látásra egymásba szeretnek, az egymással szemben vétett hibák csak jobbá teszik kapcsolatukat stb...)
2014. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!