Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ejj, tinilánykák. Miért csak...

Ejj, tinilánykák. Miért csak a legjobb pasikat veszitek észre?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,van pár ismerősöm akik férfi szemmel nézve is jó pasik.Magasak,sportosak,helyesek+remek emberek hozzá belsőleg is.Minden osztályban akad 2-4 ilyen kaliberű fiú.Ez eddig rendben van csakhogy minden lány rájuk hajt és a többi pasit kutyába se veszik.Hogy a szép lányok csinálják,az természetes,de még pl. a legátlagosabb,duci,"szürke egér" lányok is utánuk epedeznek.

Magammal együtt ismerek tucatnyi fiút akik magasak,sportosak,nem rondák,normálisak belsőre is de le se vagyunk sz...va.

Pedig mindegyikünk megelégedne egy teljesen "átlagos" lánnyal,aki szereti.De az átlagcsajoknak is csak szuperpasik kellenek.Miért?

18/F


2014. febr. 1. 20:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ööö "Pedig mindegyikünk megelégedne egy teljesen "átlagos" lánnyal", már megbocsáss, de ha nekem valaki tetszik, esetleg szeretem, akkor nekem ő nem teljesen átlagos, és mondhatod, hogy ezt nem úgy érted, de alapból nem így kéne hozzáállni. Nem ez alapján kéne párt keresni. A szépség amúgy is relatív.
2014. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

19. vagyok.

18F

2014. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha azt mondanád a párodra, hogy "hát jobb nem akadt, de végül is nem baj, hisz nem is várhatok el jobbaz". Nagyon kedves, tényleg. (még mindig 84%-os voltam, de lehet mindjárt kevesebb leszek)
2014. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem azért szeretünk valakit, mert szép. Azért szép, mert szeretjük!

Ez elég közhelyesnek hangzik, de igaz, és ideillő!

2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Az átlagosat itt mindössze úgy értettem,hogy nem kiemelkedően szép/jótestű/körberajongott.


Attól még hogy szerelemes vagyok valakibe,láthatom ahibáit csak elfogadom őket,nem pedig azt,hogy fel se tűnnek.Az a fantizmus.

2014. febr. 1. 20:34
 26/28 A kérdező kommentje:

Bocsánat,előbb küldtem el.

Az átlagosat itt mindössze úgy értettem,hogy nem kiemelkedően szép/jótestű/körberajongott.Egyikünk se csorgatja a nyálát ilyen lányokra,pedig van belőlük egypár.


Attól még hogy szerelemes vagyok valakibe,láthatom a hibáit csak elfogadom őket,nem pedig azt jelenti,hogy fel se tűnnek.Az a fantizmus.

2014. febr. 1. 20:36
 27/28 A kérdező kommentje:
Azért meg nem pontozlak le,mert félreértesz.
2014. febr. 1. 20:37
 28/28 anonim válasza:

Szerinted hányan gondolkodnak ugyanígy ebben a korosztályban? Szerintem elég sokan.

Másrészt ez elég nagy általánosítás. Egy "szürke egér" lány azért rajong ilyen fiúkért, mert úgy érzi, hogy általa kerülni középpontba, általa érné el, hogy foglalkozzanak vele az emberek. De egyáltalán nem biztos, hogy tetszik is neki egy ilyen fiú, mert közben a természetével ellenkezik az, hogy középpontban legyen. És ugye már előttem is írták, hogy ennyi idősen a lányok elég nagy hányada nem is akar párkapcsolatot.

Plusz szerintem nem is mindenki rajong az ilyenekért. Mármint például engem sokkal jobban vonz, ha valaki valamiért nagyon tud lelkesedni, mintha ilyen körülrajongott lenne.

18/l

2014. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!