Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ejj, tinilánykák. Miért csak...

Ejj, tinilánykák. Miért csak a legjobb pasikat veszitek észre?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,van pár ismerősöm akik férfi szemmel nézve is jó pasik.Magasak,sportosak,helyesek+remek emberek hozzá belsőleg is.Minden osztályban akad 2-4 ilyen kaliberű fiú.Ez eddig rendben van csakhogy minden lány rájuk hajt és a többi pasit kutyába se veszik.Hogy a szép lányok csinálják,az természetes,de még pl. a legátlagosabb,duci,"szürke egér" lányok is utánuk epedeznek.

Magammal együtt ismerek tucatnyi fiút akik magasak,sportosak,nem rondák,normálisak belsőre is de le se vagyunk sz...va.

Pedig mindegyikünk megelégedne egy teljesen "átlagos" lánnyal,aki szereti.De az átlagcsajoknak is csak szuperpasik kellenek.Miért?

18/F


2014. febr. 1. 20:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hiúság, fiatalság, bolondság... majd ha nem jön össze nekik, jó lesz valamelyik "szamár" is.
2014. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

mindenkinek a számára legjobb kell

más kérdés hogy hajlandó-e mást is észrevenni

2014. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha mindenki a ugyanarra a "legvonzóbb" 10-20%-ra hajt , akkor maximum a férfiak 10-20%-ának lenne párja egyszerre.


Ugyanez a nőknél is.


Szerinted ez így van?

2014. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nem kell sportosnak,magsanak lenned...elég ha van pénzed azt is szertik ;) sőőőt
2014. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, köszi. 17L
2014. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Idősebb korban benő a fejük lágya..


Addig általánosítok amíg nem látok ellenpéldát.

Szivi

2014. febr. 1. 20:09
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tinilánykák, szürke egér lányok."

Szép megnevezések. Szerintem ahhoz, hogy így általánosíts, és leminősíts másokat, először magadba nézz.

2014. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok tini, de szerintem a média, a divat is nagyban befolyásolja azt, hogy csak a "szuper pasikat" veszik észre. Ez folyik még a csapból is, hogy legyél ilyen-olyan és akkor szuper leszel.

De ez az állítás nem mindenkire igaz!

2014. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Tényleg ne általánosíts!

Ismerek sok lányt, akik nem a legjobb pasikra utaznak. Ez egyébként is egy megfoghatatlan fogalom. Mindenkinek mást jelent. Érdekes, eddig 2 barátom volt, nos, a barátanőim nem értették, hogy mi tetszik bennük. Azt mondták teljesen átlagosak, sőt, volt, aki átlagon alulinak titulálta őket. Nekem mégis ő tetszett, őt szerettem. Nem vagyunk egyformák.


Tudod, a másik oldalról sem könnyű, de talán gondold végig, mi a jobb, ha nincs barátnőd, vagy ha van, de csak áltat, mert egyébként nem jössz be neki?! Nehéz ez a kérdés. Én is emiatt utasítottam vissza egy fiút. Nekem nem a külső a legfontosabb, sokat többet ér, ha megértjük egymást, figyelünk egymásra, jókat tudunk beszélgetni, de ha külsőleg semmilyen vonzalmat nem érzek iránta, akkor csak áltatnám.. Ezt viszont senkivel sem fogom eljátszani. Tudom, hogy fáj a visszautasítás, nekem is volt már benne részem, de így legalább nyugodt lehetek, hiszen őszinte voltam, és senkit sem vágtam át.

2014. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A szürke egér semmi pejoratívat nem jelent.

De jópár olyan lány van akire ez a legjobb definíció.Bejön suliba,aztán hazamegy,nem jár sehova,nem beszélget,nem barátkozik. Nem értem nekik miért kéne pörgős,körberajongott fiú.

2014. febr. 1. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!