Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ejj, tinilánykák. Miért csak...

Ejj, tinilánykák. Miért csak a legjobb pasikat veszitek észre?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,van pár ismerősöm akik férfi szemmel nézve is jó pasik.Magasak,sportosak,helyesek+remek emberek hozzá belsőleg is.Minden osztályban akad 2-4 ilyen kaliberű fiú.Ez eddig rendben van csakhogy minden lány rájuk hajt és a többi pasit kutyába se veszik.Hogy a szép lányok csinálják,az természetes,de még pl. a legátlagosabb,duci,"szürke egér" lányok is utánuk epedeznek.

Magammal együtt ismerek tucatnyi fiút akik magasak,sportosak,nem rondák,normálisak belsőre is de le se vagyunk sz...va.

Pedig mindegyikünk megelégedne egy teljesen "átlagos" lánnyal,aki szereti.De az átlagcsajoknak is csak szuperpasik kellenek.Miért?

18/F


2014. febr. 1. 20:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

9-es, az írásod alapján te bőven elmúltál 18 de inkább 20 is.


Értem én, hogy fontos a külső vonzalom.De sokan miért CSAK a minden tekintetben tökéletesekhez vonzódnak, ha ők maguk még az átlagos szintet is nehezen ütik meg?

2014. febr. 1. 20:17
 12/28 anonim ***** válasza:

A vonzalomnál nem a saját erényeid számítanak, hanem a kiszemelt jelölté:P

Te is nagyobb mértékben vonzódsz a tökéleteshez,mint egy átlagoshoz.


Idővel csökkennek az igények, ahogy egyre jobban vágyik valaki párra.

Nem kell azt sem elfelejteni,hogy a tini lányoknak nem vágyik 100%-a párra, jó néhányan alig

2014. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A vonzalom két ember között nem úgy jön létre, hogy azt veszik figyelembe melyikük menőbb, kivel jár el, és hová.

Egyébként senki se tökéletes. Nem tudhatod, hogy a "szürke egér" lány osztálytársaid, hogy éreznek a "tökéletes" pasik iránt, akikkel egy osztályba jártok.

Nem mindegy, hogy csak rajonganak értük, vagy tényleg be is jön nekik. :)

2014. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Jobban vonzódok egy széphez de nem CSAK ahhoz.Ha megszeretek valakit azt pedig mindenkinél szebbnek látom.
2014. febr. 1. 20:23
 15/28 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te velem is megelégednél. Na pont ezért, nem érdekelsz.
2014. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

9.-es vagyok. Meglepődnél, ha tudnád, hány éves vagyok. Igencsak a korosztályodhoz tartozok én is, jobban, mint gondolnád.

Kérlek, ne öregíts! Bár sejtem, ebben az esetben ez pozitív dolog, hiszen ezek szerint érettnek találod a gondolkodásomat. :)

2014. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem úgy jön létre,de ezt nem is írtam.
2014. febr. 1. 20:24
 18/28 A kérdező kommentje:
Öööö...84 százalékos nem értelek de biztos igazad van.
2014. febr. 1. 20:25
 19/28 anonim ***** válasza:

Te az aranyat,vagy a bronzot veszed észre? Először az aranyat akarják. Aztán,ha nem kapják meg/elveszítik,akkor szépen lassan jön az ezüst,majd a bronz. Érted?

Valaki tudja magáról,hogy esélye sincs az aranyra. Na az rögtön a bronzot szeretné megszerezni. Nekem az ezüst(átlag) kell,mivel tudom magamról,hogy az aranyat megszerezni hosszú út lenne.

2014. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne másokban próbálj hibát találni, vagy másokat megváltoztatni.


Gondold át te min tudsz változtatni, annak van értelme.

Ennek nincs... Másokat nem tudsz megváltoztatni

2014. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!