Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mit gondoltok az...

Fiúk, ti mit gondoltok az olyan lányokról, akik komolyan veszik a tanulást és előbbre valónak tartják a hétvégi buliknál? 19/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 17:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Azért nincs egy ilyen lánynak barátja, mert nem lehet vele hol megismerkedni. Menjek minden lányhoz oda az utcán, hátha találok egy ilyet?
2014. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
De azért, az sem törvényszerű, hogy a jó tanulók életképtelenek és csak a rosszak lehetnek életrevalók... Ezt egyéne válogatja, itt sem lehet szerintem általánosítani.
2014. febr. 1. 18:27
 33/43 anonim ***** válasza:
A hétvégi buli szombat este nyolctól tart hajnalig. Ilyenkor senli sem tanul, te sem. Csak nem buliban vagy, hanem netezel , tv -zel.
2014. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Aha, ha a lánynak tetszik. És szerinted ez így megy? Mint egy gép szólítgatom le a lányokat majd csak összejön alapon? Érdekesen gondolkodsz...
2014. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Ezt nevezem, te jobban tudod, hogy mit csinálok szombat esténként, mint én! Valamilyen spiritiszta vagy? :D:D:D
2014. febr. 1. 18:35
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem, nem kell minden lányt leszólítanod, hogy hátha majd az egyik megáll neked... Ez a rossz felfogás. Olyat kell leszólítani csak, aki tényleg megfog, akit "másnak" látsz, mint a többit. De akinek nem volt még ilyenben része, annak hiába magyarázza az ember, majd talán megtapasztalod te is.
2014. febr. 1. 18:37
 37/43 anonim ***** válasza:
am itt is lehet ismerkedni csak nagyon kevés az értelmes és korban hozzá(d) illő :)
2014. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan lánnyal találkoztam, hány lányt láttam eddig, aki megfogott, akit másnak láttam, mint a többit. Halkan megjegyzem 20 felett vagyok. A többi lány egy részét, maximum csak megdugnám.


Bizony hiába... Teljesen más lányként ez, mint fiúként. Ne akard nekem megmagyarázni, hogy ez csak így, meg úgy megy.

2014. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit megmagyarázni neked, én leírtam, hogy mit gondolok, te ezt vagy elfogadod, vagy nem, engem nem érdekel...
2014. febr. 1. 18:59
 40/43 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Kibújt a szög a zsákból. Egy feminista buta libával van dolgunk:)
2014. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!