Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mit gondoltok az...

Fiúk, ti mit gondoltok az olyan lányokról, akik komolyan veszik a tanulást és előbbre valónak tartják a hétvégi buliknál? 19/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 17:59
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

kérdező, igen, megéri :)

19-es, náluk van fontossági sorrend nem úgy mint a .....-nál és igen is akarnak csak kevés olyat találnak aki pl intellektusában hasonlít rájuk

2014. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Ez megint egy jó nagy általánosítás volt. Miért jelentené azt, hogy nem akar kapcsolatot valaki, attól még, hogy komolyan veszi a tanulást? Nem értem itt néhány ember logikáját...
2014. febr. 1. 18:13
 23/43 anonim ***** válasza:
Nem csak a kiló persze. Igényesség is számít. De egy jó nőt mindig hívnak valami buliba. Nem biztos hogy discoba, de mozizni, pizzázni stb.
2014. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:

Az én barátnőm is ilyen. Ha hazajön a suliból megírja a leckét, utána elmegyünk valamerre aztán este meg tanul. Aztán utána vasárnap tanul. Péntek és a szombat szabad neki, akkor bulizunk (persze ne ivásra meg discora gondoljatok, hanem csak baráti társaságra). És amúgy szép. És mindenki szerint jófej.

16 F

2014. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Jól leírtad, 21-es válaszoló, egyetértek veled.:)
2014. febr. 1. 18:14
 26/43 A kérdező kommentje:
52%-os, te még mindig el vagy tévedve. Itt senki nem írt a külsőről semmit, ezért nem értem, hogy jön ide, hogy hívják- e az embert bulizni, vagy sem, meg, hogy hogyan néz ki. Ki mondta, hogy engem nem hívnak? Azt sem írtam, hogy még sosem voltam, meg azt sem, hogy ronda vagyok. És nem az volt a kérdésem, hogy miért nincs egy ilyen lánynak barátja!
2014. febr. 1. 18:17
 27/43 anonim ***** válasza:

köszönöm, az én voltam :D

manapság sajnos egyre kevesebben gondolkodnak úgy ahogy pl Te, lehet ezért tartunk ott-ahol.... :\

2014. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Akkor te is jársz bulizni. csak mértékkel. Ebben semmi különös nincs. Te értelmiségi leszel, akik meg csak buliznak azok lasznel fizikai dolgozók.
2014. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos volt, de attól, hogy valaki mondjuk lediplomázik, még lehet fizikai dolgozó, ha nem talál más állást.:)
2014. febr. 1. 18:24
 30/43 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Ezért mondtam, hogy nagyon jó tanulókat láttam gázórát leolvasni, és kettes átlagút céget vezetni.

Szóval az iskola egy dolog, az élet meg egy másik. A kettő között egyensúlyt kell találni.

2014. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!