Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok azokról a lányokról, akikre nagyon sokat kell várni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megvan a szimpátia a lány részéről is, ezt érezteti veletek, de nem hajlandó jó pár hétig(randizástól számítva), csókra sem, csak mindent lassan fokozatosan.

2x és 3x-esek véleménye érdekel.


2014. jan. 21. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan lány, akiért nagyon odalennék, akkor küzdenék érte és megpróbálnám meghódítani, ha viszont csak "szimpátia" van, lehet hogy jobban körülnéznék.
2014. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
aha, előttem meg pillanatok alatt szét tette a lábát a "jobb" pasiknak, elgondolkoznék hogy akkor most csak velem szórakozik vagy tényleg szereti játszani a szűzk.rvát
2014. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Az túl sok már nem vagyok gyerek, maximum a 3 hét amit várok. Azért részemről vannak határok.
2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ilyen egy normális lány!Tisztelet az ilyeneknek.
2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Én nő vagyok, általában egy hónapot szoktam várni. Eközben találkozgatunk hetente egyszer vagy kétszer, megismerjük egymást, elcsattan a csók is. Ennél többet viszont nem szoktam várni. Először is mert már én is kellőképpen kívánom és kiváncsi vagyok az illetőre. :) Valószínüleg ő is így van vele, szerintem felesleges játszani az elérhetetlent és húzni a másik agyát.

Másrészt, ha esetleg nem működik a szex, minden próbálkozás ellenére, akkro jobb ha még az elején derül ki, mielőtt túl komoly érzelmek alakulnak ki. Jártam már így.

2014. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez igaz ez is benne van a pakliban, ha rossz a szex, mondjuk nem első alkalom számít a legjobban de ha többi alkalommal sem javul akkor lehetnek gondok és hát ki is lehet ábrándulni a másikból...

És van akiknél ez 2-3 hónap járás után derül ki és utána jön a szomorú pofi h erre ment el 3 hónap.....


persze vannak akiknek nem számít a testiség...

2014. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nő és szimpátiafüggő.Vannak nők akik csak azért húzzák az időt,hogy ki tudjanak használni(anyagilag,érzelmileg stb.).Vannak akik kicsit kelletik magukat.És aki nem szeretné elsietni.Az,hogy melyik nő melyik tipus nagyon nehéz,szinte lehetetlen előre megmondani.Tapasztalat és ídő kell hozzá.
2014. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
szűzqurva
2014. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Érdekesen megoszlanak a vélemények. :)

Bár amilyen régen volt kapcsolatom többek közt emiatt is lassan visszaminősülök szűzzé.( ha k*vává nem is) :D :) :)

2014. jan. 21. 16:25
 10/18 A kérdező kommentje:
A 4-esnek pedig köszönöm. :)
2014. jan. 21. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!