Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok azokról a lányokról, akikre nagyon sokat kell várni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megvan a szimpátia a lány részéről is, ezt érezteti veletek, de nem hajlandó jó pár hétig(randizástól számítva), csókra sem, csak mindent lassan fokozatosan.

2x és 3x-esek véleménye érdekel.


2014. jan. 21. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nyilván semmit nem kell erőltetni, amit nem akarsz. De szerintem felnőtt fejjel, már nincs ennek annyi jelentősége, mint szűz tiniként, hogy perce pontosan kivárjuk a "szexmentes időszakot". :) Ha csak azért várnál vele, mert jujj így illik, akkor felesleges, ne játszd meg magad. :) Mi nők is alig várjuk, hogy leteszteljük a másikat.
2014. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azért várnék vele mert nekem hosszabb idő után alakul ki a szikra.
2014. jan. 21. 16:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Találnék mást, akinél elöbb van szikra ;)
2014. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy nőben van tartás és nem dobja szét a lábát az első csokor virágért, szerintem.

Ha valaki akar valakit hosszútávra maga mellé egyértelmű, hogy kell egy kis idő mire kiismeri.

Ez is lehet egyfajta teszt a másik fél megismeréséhez, hogy mennyire veszi komolyan és tiszteli-e annyira, hogy akár több idő eltelte kell akár az első csókhoz.

2014. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14-es én is pontosan így gondolom.
2014. jan. 21. 17:24
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

Látod, egy rúgóra jár az agyunk. :)

Kíváncsi vagyok hogy, másban is egyformán gondolkozunk-e.

Van kedved beszélgetni? :)

2014. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1 hónapon belül van várakozási idő nálam.


pl A férjemmel 18 napig ismerkedtünk interneten keresztül, megvolt az első randi, amin már volt csók,

és össze is jöttünk.

majd megvolt a második randi,

majd a harmadik: a harmadikon volt szex először.


kb így volt előtte is. az első kapcsolatomat leszámítva, mert a szüzességem miatt akkor 4 hónapot vártam.


27/N

2014. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1, ritkák mint a fehér hollók

2, ha több lenne belőlük, akkor talán nem 61% fölött lenne a válási arány


3, nálam ez nem lenne probléma, sajnos a környékemen mindenki könnyűvérű r*banc.

2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!