Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú de nem merek...

Tetszik egy fiú de nem merek ráírni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki nagyon tetszik....Facebookon az ismerősöm és rászeretnék írni. De mit írja? És ha nem ír vissza, mit tegyek:(? Köszönöm a válaszokat előre is!


14/L



2014. febr. 1. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen ürüggyel ráírhatsz és beszélgethetsz bármiről. De szerintem ha elmondanád neki amit érzel, azt ne facebookon tedd, hanem személyesen. :)
2014. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
veszteni valód nincsen, ha ráírsz legalább választ kapsz a nagy kérdésedre
2014. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy milyen ürüggyel zavarjam:D De azért majd megpróbálom:) Köszönöm:)!
2014. febr. 1. 10:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy szeretnéd megismerni, mert szimpatikus.
2014. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vedd ártatlanra a figurát! :)


Tudd meg, mi az erőssége! Lehetőleg ne olyan tantárgy, amiből te is jeles vagy...


És írj rá, hogy problémád van a házival, nem tudná-e elmagyarázni? És innentől már lazán meg lehet beszélni egy korrepetálást is akár... aztán meg majd alakul...

2014. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írj. Hátha én vagyok
2014. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a barátommal annó. Bár mi ismertük egymást a facebookon kívül is így volt miről beszélgetnünk, de lényegében a cheteléseinkből alakult ki a kapcsolat, szerintem csak írd meg neki, hogy meg akarod ismerni, és ha ő is benne van szép lassan lehet belőle valami.
2014. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm:)

6/7 Nyugi tuti nem te vagy azXD

2014. febr. 1. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
írj rá :D
2014. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha nem ír vissza:(?
2014. febr. 1. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!