Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ilyen béna?...

Miért vagyok ilyen béna? Tetszik egy fiú, de nem merek ráírni facebookon. Vagyis rámerrnék írni, de nem tudok semmilyen kis ürügyet találni, ami miatt ráírhatnék.

Figyelt kérdés
Teljesen idegen, tehát nem írhatok rá úgy hogy szia hogy vagy. Másrészt félek attól hogy megtudják a többiek.Kihangsúlyozom hogy engem nem zavarna ha a többiek is tudnának róla,de ha visszautasít akkor az ő szemébe is nagyon kellmetlen lesz nézni,nem hogy még a tübbiek szivatását hallgassam. És az is nagyon érdekes hogy sokan úgy gondolják hogy ha én kezdeményezek,majd a fiúnak kell visszajeleznie,de ha csak egyszer kétszer beszélünk,attól még nem fog rámírni,mert nem gondol semmit. Kérlek segítsetek.
2014. jan. 7. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rámírhatsz, elég annyi, hogy szia Józsi! :) (L)
2014. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ezt a nagylelkű felajánlást,de nekem inkább az a problémám hogy hogyan tudnék ismerkedni azzal,akit kiszemeltem :D
2014. jan. 7. 21:15
 3/7 anonim válasza:
Szia! Ahogy látom már kétszer beszélgettetek. Ha tényleg tetszenél neki akkor rád írt volna azon a szenny oldalon.Mert ha már tényleg beszéltetek akkor nem szabadna "szégyenlősnek lennie"! Én azt javaslom, hogy hagyd! Ha keresni fog az már jó jel lenne. De így, hogy rád sem ír (??) ! Ne ess pofára!!:)) puszi 16/L
2014. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ra irsz h "szia van kedved beszelgetni?" Abbol a temabol meg hozhatsz fel sok mindent.kiveve a mi a helyzet..esetek 90%aban a valasz "semmi veled?" Szal azt hagyd az egy zsak utca:D kerdezd meg milyen napja volt ha van szakmaja v tanul vmit kerdezgesd arrol vagy vmi hobbi.millio tema van amirol naphosszakat lehetne beszelni...gondolj bele attol h fiu ugyan olyan ember mint te:) 17/f
2014. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

második válaszoló még egyszersem beszéltünk,csak sok embernek az a véleménye ha már a lány kétszer ír,utána a fiúnak kell,de nem biztos h a fiú rám fog írni ha csak kétszer beszéltünk,érted?

2014. jan. 7. 21:32
 6/7 anonim válasza:
Figyelj internet írj amit akarsz.
2014. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hello. Honnan ismered vagy miről beszéltetek legutóbb? Találkoztok minden nap suliban vagy milyen viszonyban vagy vele? :)

Csak könnyebb lenne segíteni :)

2015. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!