Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírni facebookon?

Ráírni facebookon?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam facebookon, hogy egy lány kirakott valami posztot egy mindkettőnk által kedvelt oldalra. Megnéztem az adatlapját és megtetszett. Egy közös ismerősünk van csak, de mindketten Pesten járunk egyetemre. Azt eldöntöttem már, hogy valamit írok neki, hisz nincs veszteni valóm. Mennyire ildomos ráírni így teljesen ismeretlenül? Jó ötlet megírni neki, hogy azért írtam rá mert megtetszett? Végül is egy szórakozó helyen is csak emiatt megy oda az ember egy csinos lányhoz. 21/F

#páég
2013. dec. 29. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem ismered nem veszíthetsz vele semmit! Egy próbát megér.
2013. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy idegenhez csak ismeretlenül tudsz beszélgetést kezdeményezni. : D
2013. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából mivel lehetne indítani, hogy az amúgy is nulláról induló dolog ne csapjon át mínuszba hanem inkább pozitív irányt vegyen?
2013. dec. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!