Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem gáz Facebookon ráírni?

Nem gáz Facebookon ráírni?

Figyelt kérdés

Van egy lány már jó ideje nézegetjük egymást mindig egy helyen szállunk le a vonatról , most megutdtam a nevét meg is találtam facebookon , nem tudom hogy mit szólna ha ráírnék,szerintetek nem gáz ez hogy így keresem meg?


Szerintetek ha konkrét lennék az hogy jönne ki?

Szia gyakran szoktalak látni a vasutállmáson szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek jobban megismerni !


Ez milyen ? :)


2013. okt. 23. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos :)
2013. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az élőben való ismerkedés meg már elavult.
2013. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz neki, örülni fog. Ha nem, vissza se fog írni.
2013. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha azért nézeget, mert Te nézegeted, akkor könnyen lehet, hogy kínos lesz a faces megkeresés után, amikor egy vonaton vagytok. Meg ez így nagyon konkrét.


Szerintem ha leszálltok, akkor növessz tököt, és szólítsd meg, de ne legyél ennyire konkrét. Elég annyi vigyorogva, hogy szia, elég sokszor utazunk együtt, xy vagyok. A többi jön magától, vagy maximum elutasít. Nagy kaland. Persze innen könnyű mondani, de szedd össze magad, ha már kontaktot fel akarod venni!

2013. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szelena97 ***** válasza:

Hát ha egy mód van rá szerintem inkább élőbe szólítsd le.

De amúgy aranyos:)

2013. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp Írj rá (Max nem ír vissza) De szerintem ne csapj így egyből a közepébe, kicsit kerülgesd Mielőtt megmondanád, hogy tetszik.
2013. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szinte pont így vagyok. Az iskolában van egy lány elkezdtem nézegetni ő is gyakran rám néz előfordul, hogy összeszemezünk. Pár napja az utcán sétálva pont ő jött velem szembe össze szemeztünk én meg megborzongtam. Legszívesebben oda mennék és leszólítanám de vennék bátorságot és töröm el szándékosan a kezem mint leszólítsam annyira félek. Tudom nincs mitől de túlságosan tetszik :D. Facebookon én meg nem akarom a dolgokat az annyira modern és érzékelten.
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nezd, a nok a hatarozott ferfiakat szeretik, ha faszbukon irsz ra tudni fogja hogy beszari vagy odamenni! Es igen, nagyon gaz, plane ha minden nap talalkoztok!
2013. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szoveg jo lesz, aranyosnak talallak, idejottem beszelgetni stb. Hajra!
2013. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én jobban örülnék,ha élőben jönne oda hozzám a pasi-így kicsit gyávának tartanám, hogy csak fb-on keresztül mer megszólítani.

de amúgy a szöveggel nincs semmi baj!

2013. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!