Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nyilas csillagjegyű pasikban...

A nyilas csillagjegyű pasikban mennyire lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Tényleg képes hazudozni a lánynak és egyszerre többel keverni? Mennyire tud komoly kapcsolatot kialakítani? Illik egy Szűz jegyűhöz?
2014. jan. 31. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
olyannyira, mint az összes többiben! te nézed az asztro tv-t is? nyugtass meg, hogy nem telefonáltál még be... mondjuk kérdezd Zeuszt, ő segítene!
2014. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csillagjegy alapján kell válogatni -_-
2014. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj... ugyanannyira képes a hazudozásra mint egy bármely más csillagkép szülötte.

Nekem szűz pasim van, és a szobájában szanaszét szórja a cuccait, nem valami szorgalmas, csak ha a hobbijáról van szó, nem szereti a rendet és nem visszahúzódó. Nem játssza a szüzet az ágyban sem.


Ha a csillagjegyek alapján skatulyázod az embered a te bajod. de lesz pár felesleges kör az életedben mire kinyílik a csipád. :P

2014. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem csillagképhez kötött, de az exem nyilas volt, és ne mondjam miket csinált velem.... a hazudozástól, a kavaráson át... ááh........
2014. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én nyilas vagyok...tapasztalataim szerint nem xD de amiről nem tudsz az nem fáj :D
2014. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"amiről nem tudsz, az nem fáj" - ahhh, tiszta nyilas gondolkodás....
2014. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
"nyilas gondolkodás" xDDDDDDDD hozzáállás kérdése az egész...ha megtalálod a nagy Őt akkor ugyse fogod megcsalni se flörtölni más lányokkal...ez is tapasztalat... :P és nyilas vagyok :D
2014. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az volt barátom nyilas. Na, ő hazudott is meg semmibe vett.

A mostani is teljesen véletlenül nyilas. Ő meg a szöges ellentéte (eddig :D) :) De tényleg nem ezt kell figyelni :)

2014. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én se mondom, h ez az alapkoncepció, csak h tipikus, nahh:D mint ahogy a kosok meg hevesek... a bikák meg nyugisak... am a kosról is azt mondják h nagyon kicsapongó, nekem mégis kapcsolatom van... ööö, mondjuk azt nem mondom, h nem kacsintgatok félre, de az CSAK kacsintás:D
2014. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!