Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van más fiú is itt, aki már...

Van más fiú is itt, aki már nem tud soha többé megbízni egy lányban sem? Ti ennek ellenére csajoztok azért vagy már végleg feladtátok?

Figyelt kérdés
Sorra átvertek, csúfoltak a lányok csak, olyanok is, akikről az ártatlan, szűz kislány látszat volt meg. Legutóbb épp egy tök egyszerű kinézetű nem is nagy szám külsejű lány csapott be például, fogadásból találkozott csak velem, hogy aztán szépen a pofámba vághassa mennyirre rondának tart és még számos módon sértegett, ahogy csak tudott. Aztán ott volt egy másik lány például, tök jó fejnek tűnt, kicsit félénknek is, erre szépen elintéztem, hogy idő előtt le kelljen lépni, később tudtam meg, hogy míg nem figyeltem üzit küldött a telóján a rokonnak, csak én marha nem vettem akkor észre, mert épp lemaradt mögöttem a kis huncut. Eljátszotta ő is az ártatlan, rendes, jó fej csajt, közben meg nem is akart tőlem semmit sem és még úgy is tette, mintha megbángta volan, hgoy nem tudtunk sokáig együtt lenni, persze azóta sem lehet elérni sehogy sem, ha látta is az üzimet válaszolni sem képes. Aztán vannak ezek a sértegetős lányok, belőlük van a legtöbb amúgy tapasztalataim szerint. A legtöbb lány ezzel jön, ha bepróbálkozom nála főleg neten, hogy ronda vagyok még csak nem is kiváncsiak milen vagyok jellemre. Én meg mindenféle lánynak adok esélyt és még azt merik mondani, hogy mi fiúk hajtunk a külsőre, amikor ez nem is igaz. Sok tök átlagos kinézetű fiú haverom van egyedül, pedig rendes srácok nem ilyen bulizós, cigizős, alkesz típusok, de a lányok kikkel járnak? A rossz semmire való bunkókkal meg a raj páwa vakarcsokkal. Nekem ezekután megvan a véleményem a lányokról. Sajnos már nem is tudom hinni, hogy van kivétel, ha van is úgyis foglalt már szóval mindegy is. Én is rossz akarok lenni, remélem a sok fájdalom és gyűlölet sikeresen át fog alakítani egy nap, akkor majd én is megszívatom ezeket a kedves lányokat. -.-
2013. aug. 1. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? tudnál küldeni 1 képet? kíváncsi lennék miért mondja ezt rád mindenki
2013. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mást szivatsz meg, attól még nem lesz neked jobb. Ez csak az emberi kicsinyességedre vall.
2013. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu vagy. A nők ha leszarják a pasi fejét, akkor egyszerűen nem foglalkoznak vele. Olyan nincs, hogy valaki arra pazarolja az idejét, hogy mást sértegessen.
2013. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na nemár... Nincs az a csaj aki így megalázna egy kedves srácot, akinek van annyi bátorsága hogy odamegy és megadva a módját elhívja valahova.

Ez a sztori inkább valami gagyi amerikai vígjátékba illene.

Szerintem te még sosem szólítottál le csajt, csak egész nap azon gondolkozol mi lenne ha, és sajnáltatod magad, hogy milyen csúnya vagy.

2013. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és én se tudok megbízni a fiúkban.

Általánosban 2 évig molesztáltak és rengeteg fiú van a környezetemben is akinek a lányok csak szexuális eszközök.

Mára sikerült addig eljutnom,hogy már egyik fiúban se tudok megbízni,mert úgy érzem,hogy mindegyiknek csak arra kellek és csak bántanának(a kedvességük pedig csak álca)

Szerintem a fiúk se jobbak a lányoknál.Mindannyian egyformák vagyunk és vannak köztünk rendesek és kevésbé rendesek is.

2013. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap merre voltál?

Vagy csak elkerültük egymást? Am sajnállak,ennyi időt pazarolni ilyeneket írni.

2013. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!